דף הבית   >   קורס אימון אישי   >   קורס NLP וגאשטלט מאסטר

קורס NLP וגאשטלט מאסטר

קורס NLP וגאשטלט מאסטר

יש לנו אתר חדש!
אתם מוזמנים לעבור אליו ולקבל את כל הפרטים המעודכנים על מגוון הקורסים > לימודים במכללת גומא גבים

 • איך לאבחן בצורה מדויקת תבניות ודפוסים שלא רואים בעיניים?
 • איך לעבוד עם רגשות?
 • איך לשלב את הטכניקות לתהליך עבודה שלם ומלא?

 

 סיימתם NLP פרקטישנר ואתם מרגישים שלמרות שאתם משתמשים בטכניקות לפי הספר, לא תמיד התהליכים משיגים את התוצאה הרצויה. צברתם הרבה ידע, אך עדיין חסר איזה חוט מקשר ויותר עומק בתהליך. ואולי גם אתם זקוקים ליותר ביטחון כדי לנהל תהליך שינוי מלא, שלא מבוסס רק על אוסף כלים וטכניקות.

 

רוב האנשים שממשיכים ל NLP מאסטר רגיל, לומדים עוד המון טכניקות ועדיין נשארים עם התחושה הזאת שמשהו חסר ועם חוסר ביטחון לטפל באנשים. ואז חלקם ממשיכים ללמוד עוד, וחלקם לא עושה כלום עם הידע שרכש ונשאר מתוסכל מכך שלא הגשים את החלום לטפל.

 

הביטחון לעבוד עם אנשים, לא נובע רק מזה שנרכוש עוד הרבה טכניקות נוספות, אלא עלינו לפתח את היכולת, להקשיב למה שמעבר לתשובות המילוליות של המטופל, לעזור לו לצלול לעומק, להגיע לתבניות שנמצאות בתת מודע ולפרק מה שלא יעיל יותר וגם להרכיב מחדש את עצמו, להקשיב לקול המצפן הפנימי שלו, ולבטא בעולם את עצמו בצורה מלאה, נקייה וברורה, כדי שיוכל להשיג את המטרות שלו.

 

כדי לעזור לאדם להתחבר לעצמו במקום שמעבר לחסמים, מעבר לצורת החשיבה שלו ולחינוך עליו גדל, ולקבל מידע חד וברור והכוונה מהמהות שלו וגם לסמוך עליהם.

עלינו לעבור תהליך מקביל- לדעת איך לצלול לתוך המהות של עצמנו, להתחבר לגוף, ולהקשיב לקול הפנימי המנחה שנמצא עבורנו בכל רגע, יש רק צורך ליצור איתו קשר ולתת לו ביטוי.

 

אנחנו מזמינים אתכם לקורס ייחודי מסוגו בארץ ובעולם קורס מאסטר NLP- גשטאלט

 

הקורס כולל בתוכו את לימודי ה NLP הנדרשים בארץ ובעולם לדרגת המאסטר, אך בדרך אחרת - בצורה הוליסטית שמחוברת ללב, ולפיתוח יכולות אבחון משוכללות ודקות אבחנה. את זה נשיג באמצעות שיטת הגשטאלט, שהיא גישה הוויתית שמלמדת לעבוד עם התת מודע והרגשות דרך נוכחות.

החיבור בין שתי הגישות גם מעמיק את ההבנה ב NLP, וגם מוסיף עוד רובד חשוב וחדש לגמרי אך עם זאת בסיסי שעוסק באיך אדם יוצר קשר עם העולם.

 

למה תוכלו לצפות לאחר קורס המאסטר:

 

 1. כלים מקצועיים עמוקים לעבודה עם התת מודע.
 2. חיבור עמוק לעצמכם ולגופכם.
 3. חיזוק היכולת והמיומנות שלכם בזיהוי תבניות עומק.
 4. שדרוג היכולת "לקרוא" אנשים".
 5. פתיחת החושים, הרגשות ועבודה מתוך המהות שלכם.

 

 למי מיועדת תוכנית הלימודים

 

 • בוגרי שנה א במסלול NLP-גשטאלט.
 • בוגרי פרקטישינר בבית ספר אחר של NLP.
 • מאסטרים וטריינרים שרוצים להעמיק בלימודיהם ובעבודתם ולהוסיף את הגשטאלט לארגז הכלים שלהם.

 

בוגרי NLP שלמדו בבית ספר אחר, ומעוניינים ללמוד שנה שנייה בתוכנית ה NLP- גשטאלט, ישתתפו בתוכנית השלמה שתכלול את קורס הכיסא הריק (4 ימי סדנה), וגם יקראו חומר תיאורטי על הגישה.

 

משך הלימוד

שנה אקדמית. 200 ש"א בשנה, במתכונת של יום בשבוע, כ 30 מפגשים. בימי רביעי אחר הצהרים בין 16:00-21:00

 

תעודות הסמכה

 

תעודת NLP מאסטר פרקטישנר בהכרה בינלאומית

תעודת סיום תוכנית המאסטר בגישת NLP- גשטאלט בהסמכה משותפת של קבוצת גומא גבים והמרכז לNLP  וגשטאלט.

  

  

הקורס מתקיים בקבוצת גומא-גבים, המכללה הגדולה בישראל להכשרה מקצועית בתחומי האימון, הגישור וקורסי הכשרה ייחודיים. ללמוד אצלנו, זה להצטרף לבית חם ומקצועי שמטפח את הבוגרים שלו בתוכניות העשרה, ותמיכה גם בסיום הלימודים.

 

 יעל זרעוני מפתחת שיטת NLP-גשטאלט ומנחת הקורס מספרת:

אני צוללת למעמקים, מדריכת טיולים בתודעה, אומנית בהתבוננות פנימית. וגם יש לציין, אדם פרקטי. ויעידו על כך כל עשרות או מאות קורסים שיזמתי ניהלתי, ארגנתי ולימדתי בקריירה המקצועית שלי.

היום אני מבינה שהשירות הכי טוב שאני יכולה לתת לאנשים הוא לעזור להם לבנות יכולת להיכנס לתוכם, לחפש משאבים וגם למצוא, להתחבר לגוף, לנשום, להבין שהם לא לבד ואם יסתכלו מסביב, יגלו כמה הדרך שלהם מדויקת. גם אם היא לא קלה.

 

כבר שנים (מ 2006) אני מכשירה אנשים לסייע לאחרים בתהליכי שינוי. הרבה שנים היה לי בית ספר לקואצ'ינג ו NLP, אח"כ פתחתי מסלול ארבע שנתי לגשטאלט בשיתוף אוניברסיטת בר אילן, ובשנים האחרונות (מ 2014), אני מלמדת במסגרת המרכז שלי קורסים מתקדמים למאמנים ומטפלים.

התוכנית הדו שנתית ל NLP-גשטאלט בשת"פ עם גומא גבים, היא תוכנית עמוקה שמלמדת המון כלים, ויותר מכך, מלמדת ומאמנת את המשתתפים דרכים חדשות לחקור פנימה, לפגוש את עצמך, את המהות הטבעית שלך, ומשם לפתור בעיות, לאסוף משאבים ולצאת לעולם להשגת המטרות.

 

תחנות בהשכלה שלי:

 

 • תואר שני בתקשורת מנהלים עם התמחות במשאבי אנוש.
 • בוגרת התוכנית התלת שנתית להכשרת מטפלי גשטאלט במכון הישראלי לגשטאלט.
 • בוגרת המסלול לפסיכותרפיה גופנית וביוסינתזה.
 • מאמנת אישית ועסקית בכירה וסופרויז'רית מוסמכת.
 • מורה בינלאומית (טריינרית) ל NLP.
 • מנחת קבוצות הורים של מכון אדלר.

 

ועוד קורסים רבים של תנועה ומודעות, פסיכותרפיה גופנית, נשימה מעגלית, EMI, פסיכודרמה, ביואנרגיה, והכשרות מתקדמות ב NLP

 

   שאלות ותשובות על הקורס:

 

 1. כבר למדתי NLP מאסטר או טריינר האם כדאי לי לבוא לקורס?

 

התשובה היא לגמרי כן. כדאי לבוא ואפילו רצוי. גם אם למדת המון NLP עדיין היו לכל הלימודים אותה תבנית. תבנית של ידע, של טכניקות, של תהליכים מובנים, מאורגנים, תבניתיים. הקורס במהותו הוא קורס גשטאלט עם הכלים של NLP. ולכן גם הטכניקות המוכרות (ולומדים יחסית מעט טכניקות), נלמדות אחרת. לומדים לחשוב, לפרק את האמצעי שנקרא טכניקה למהות שלה, לומדים להרכיב מחדש, לומדים להקשיב לך ולמטופל למקומות שלא חשבת שאפשר לקבל מהם מידע, לומדים לזהות תבניות עומק לא באמצעות השפה המדוברת. לומדים לעבוד אחרת לגמרי. לכן גם אם אתה מורה ל NLP, הקורס יעיף אותך קדימה עם יכולות חדשות.

 

 1. יש המון קורסי NLP בשוק, מה הערך הגדול של הקורס?

 

הפירוט העיקרי הוא בתשובה הראשונה. אסביר את הערך דרך מטאפורה. נניח ששמים לך על השולחן המון מאכלים מעניינים וטעימים, ותרצה לאכול מהם. תתחיל לאכול, אך אם משהו באיך שאתה אוכל לא זורם טוב, נניח אתה לועס או בולע מהר מידי, או העיכול קצת חלש. מה יעזרו כל המאכלים האלה. הטכניקות של ה NLP הם המאכלים, ולבנות דרך אכילה מדויקת זה הגשטאלט. השילוב שלהם מאפשר לך להפיק את המכסימום בהנאה מכל ביס. וגם הגוף שלך יאהב את זה. הלימוד של איך לאכול ואיך לשפר את העיכול, הוא לימוד דרך הגוף. ולכן ההטמעה של כל מה שתלמד בקורס היא מאוד עמוקה ומשנת חיים. אנשים עוברים ממש טרנספורמציה באופן שבו הם מתייחסים לעצמם ולעולם.

 

 1. איך אדע עם הקורס הזה מתאים לי?

 

שאלה מעולה. הקורס לא מתאים לכל אחד. אם את/אתה רוצים פתרון של זבנג וגמרנו. לא להיכנס פנימה ולא להעמיק, כנראה הקורס לא ממש בשבילכם. אני רוצה לסייג זאת, כי היו לי כמה תלמידים שזה מה שהם חיפשו בהתחלה, ואז הבינו שדווקא אותם הכי ישרת בחיים עומק, וכשהם קלטו את הזהב שיש בקורס, הם עפו עם השינוי שעשו בחיים שלהם.

יהיה לך קל יותר, אם את/ אתה אנשים מתפתחים, צומחים, עם ניסיון חיים וניסיון מקצועי, עם נכונות להישאר בלא ידוע ולהסכים שאראה לך איך העולם הזה הוא פלא אחד גדול.

 

 1. הקורס יותר יקר מקורסים אחרים ל NLP. מדוע?

הקורס יותר ארוך. יש הרבה מה ללמד ויש הרבה על מה להתאמן, ולכן יחסית לכמות השעות שלו, המחיר שלו תחרותי מאוד לקורסים בשוק. כמו כן, חשוב לציין שזהו קורס ייחודי שאין כמוהו בארץ וגם בעולם. בד"כ לומדים בנפרד או NLP ואו גשטאלט. החיבור הזה יוצר לשתי הגישות יכולות ואפשרויות חדשות שאין להן כשהן בנפרד.

 

 

  

השאירו פרטים ונשוב אליכם