קורס אימון אישי

הדרכת הורים - מסלול שנתי להכשרת מדריכי הורים בגישה האדפטיבית
קורס מאמנים - מסלול הכשרה
קורס coaching - הכשרת מאמנים אונליין.
אימון הפרעות קשב ADHD - התמחות בהפרעות קשב וריכוז בילדים
אימון מנטלי - קורס מאמני Mental Wellenss
הכשרת מאמנים שלב א' - בשפה הערבית
הכשרת מאמנים שלב ב' - בשפה הערבית
התמחות באימון קבוצתי
הכשרת מדריכים
מאמן מגשר
סופרוויז'ן
קורס NLP וגאשטלט מאסטר
קורס NLP וגאשטלט
 
קורס קואצ'ינג / אימון אישי במחלקת האימון בגומא-גבים. 
מחלקת האימון בגומא-גבים היא מחלקה ייחודית אשר מובילה את תחום האימון בישראל. מעבר להיותה מחלקה המכשירה אנשים להיות מאמנים מהשורה הראשונה, גומא-גבים פיתחה את המודל באימון הנקרא "הגישה המשלבת" והיא בעלת זכויות היוצרים הבלעדיות עליו. מודל זה הוא מודל ייחודי אשר מסייע בבניית התחום ובמיסודו בישראל. המנחים של גומא-גבים הם אנשי המקצוע המובילים בתחום זה ובתחומים רבים נוספים. בנוסף, קורס הכשרת המאמנים של גומא-גבים מוכר על ידי לשכת המאמנים.
לאחר שנים של פעילות זו אנו יכולים להגיד בגאווה גדולה, כי אנו מעניקים לתלמידנו סל כלים שעובד!


קורס אימון אישי - קואצ'ינג - מהי הגישה המשלבת?

הגישה המשלבת הנלמדת בקורס אימון אישי מייצרת תהליך ייחודי המחבר בין שני כיוונים נפוצים באימון- הגישה המכוונת והגישה המאפשרת. הגישות נמצאות בשני קצוות רצף האימון. הגישה המכוונת- מכוונת תוצאות ונעזרת בידע ובהדרכה של המאמן הן בבחירת היעד, הן בבחירת הדרך והן בצעדים הנדרשים למימוש המטרה. גישה זו מתבססת על ניסיונו המקצועי של המאמן ועל סמכותו בקביעת היעדים ודרכי הביצוע. בתהליך כזה, נשען המתאמן על המאמן יותר מאשר על עצמו. הגישה השנייה, הגישה המאפשרת, שמה דגש על התהליך הפנימי בלבד ( רגשות המתאמן, העצמתו, ההתפתחות האישית שלו) על הידע המוחלט הקיים בידי המתאמן. תפקידו של המאמן במקרה כזה הוא בעיקר ביצירת פלטפורמה מאפשרת, מכילה ומעצימה. תפיסת העבודה בתהליך כזה היא שהמתאמן יודע ולכן יקבע מה נכון לו בכל שלב, ללא תכנון מוקדם מחייב.

קורס אימון אישי- מה ולמה?

במהלך הקורס נחשפים המשתתפים לעולם האימון, לומדים את העקרונות המנחים בו, את הרציונל המוביל ואת תפיסת העולם עליה הוא נבנה.

בוגרי הקורס ירכשו את השפה האימונית אשר תלווה אותם בכל מעגל משפחתי, חברי ומקצועי אשר הם חברים בו.

מבחינתנו, השפה האימונית, כמו השפה הגישורית, הינה שפה הכרחית לכל מי שמתנהל בעולם חברתי.

בוגרי קורס אימון אישי יסיימו את הקורס כשהם מאמנים לכל דבר ועניין ולאחר שבמהלך הקורס התנסו בשלל סימולציות ותרגול מעשי יוכלו להתחיל ולאמן בפועל.

קורס קואצ'ינג / אימון אישי מהווה תהליך אישי וצמיחה אישית עבור המשתתפים בו. הקורס מועבר ב"שיטה המשלבת" שבה המתאמן נע על ציר הוויתי ומעשי המוביל לתהליך מודעות רגשי ולשינוי מעשי. כחלק מהשיטה של גומא-גבים, ירכשו המשתתפים בקורס אימון אישי את השפה האימונית, יתנסו במיומנויות האימון האישי ושיטות עבודה מרכזיות כמו: גיבוש חזון או חלום אישי. כתיבת תכנית פעולה ומימושה. כל זאת באמצעות שימוש בכלים אימוניים כגון: חשיפת תבניות חשיבה מעכבות, העצמה, הקשבה, כוחות מקדמים, דרכים לניהול עצמי ועוד. משתתפי הקורס יעברו במקביל להנחיה הקבוצתית אימון אישי באורך 10 מפגשים ע"פ השיטה של גומא-גבים ויחוו "על בשרם" את התהליך שהם לומדים בקורס.

קורס האימון הבסיסי הוא שלב ראשון במסלול הכשרת מאמנים בגומא-גבים. הקורס נערך אחת לשבוע במשך 10 מפגשים, בני 4.5 שעות כל פגישה.

תכנים נוספים אשר יילמדו בקורס עוסקים במיומנויות אימון מתקדמות הקשורות לפתרון בעיות, מיצוי פוטנציאל אישי, מיומנויות בינאישיות ועוד.