הנהלה וצוות

שרון רנדליך
בעלים ומנהלת אקדמית
sharon@gome.co.il
050-8515051

שרון רנדליך

מאמנת אישית מוסמכת באימון בגישה המשלבת של גומא. בעלת תואר ראשון בעבודה סוציאלית ותואר שני במדעי ההתנהגות והניהול. כמו כן לימודי, פסיכותרפיה באוניב' העברית. שרון בעלת ניסיון של למעלה מעשר שנים כמטפלת ומנחה קבוצות לנוער במצוקה וניסיון של חמש שנים כיועצת ארגונית. בשמונה השנים האחרונות מעבר להיותה בעלים של גומא, שרון מאמנת אישית. תחום ההתמחות העיקרי שלה, התערבות במצבי משבר. 
בנימה אישית : אני רואה את גומא כ'בית' ואת קהילת המאמנים והמגשרים כמשפחה. כאשר אתה מסיים את לימודי האימון ו/או הגישור בגומא, אתה לא נפרד מאתנו, אנו מלווים אותך הלאה בכל השלבים הנוספים בהתמחות שלך וגם מהווים עבורך מקום מפגש, העשרה ולא פעם בסיס לעבודה ופגישות.
טיפ אימוני משרון: הבחירות שלנו מובילות אותנו להגשמה האישית שלנו. הבחירות הללו הן שילוב של מפגש בין הפאן הרגשי לבין הפאן המחשבתי. במידה ונקשיב נמצא שם את עצמנו ונוכל לבחור את השביל הייחודי לנו.
יהודה אטיאס
בעלים ומנכ"ל
yehuda@gome.co.il
050-6779513

יהודה אטיאס

  מאמן בכיר ומדריך (סופרוויזר) בגישה המשלבת של גומא . בעל תואר שני במנהל עסקים (אונ' בן גוריון) למעלה מעשרים שנה מנהל בחברת תקשורת מובילה  מעל עשור מאמן אישי עסקי וארגוני  בעל ניסיון רב באימון וליווי אנשים בתהליכי שינוי מיקוד הצבת מטרות ברורות וסלילת הדרך אליהם , יהודה  מנחה קבוצות אימון  מאמן מנהלים ועובדים  בארגונים  ומנחה בקורס הכשרת מאמנים מטעם גומא בצפון .תחום ההתמחות ההעיקרי - אימון אנשים בצמתי קושי ומומחה לפסיכולוגיה חיובית.

בנימה אישית:  ב2006  הגעתי לצומת בחיי המקצועיים בידיעה שהייעוד  והמשמעות בחיי צריכים תפנית . חיפשתי  אתגר חדש  שקשור לניסיון המקצועי הרב שצברתי ולמדתי , החיפוש והמסע בעקבותיו היה מלווה בחוסר ודאות  לגבי העתיד המקצועי שלי וחשש  מהשינוי , לאחר בירור רב התחלתי ללמוד בגומא  והוכשרתי כמאמן אישי ,החיבור והתקשורת שלי עם אנשים כמאמן כמנחה קבוצות ובעבודה עם ארגונים והזדמנות ללוות ,לנהל תהליך ,להשפיע, ללמד , להעניק השראה  ולהיות חלק משינוי  ממלא אותי בסיפוק רב  בהגשמה ובידיעה שמצאתי את הייעוד שלי .
בהמשך למדתי גישור בגומא ומצאתי חיבור מדהים של 2 שפות שמחוללות שינוי משמעותי .

ענת מילנר כהן
מנהלת אקדמית תחום אימון
milner2@netvision.net.il
052-2891057

ענת מילנר כהן

מאמנת בכירה (MCIL ), בעלת תואר שני בלימודי עבודה (אונ' ת"א) ומרצה לניהול באוניברסיטת ת"א. ענת פיתחה וכתבה את המודל של גומא בתחום האימון (אימון בגישה המשלבת ) ומנהלת את התחום בפועל גם היום. ענת עוסקת בהדרכת מאמנים, ליווי מנהלים וארגונים, פיתוח ארגוני, אימון אישי בצמתי קריירה וצמתי חיים נוספים. בנוסף, עוסקת ענת בשילוב התפיסה האימונית בטיפול בחולים ומחלימים אונקולוגים וכרוניים ופועלת לשילוב האימון בנישות נוספות.
בנימה אישית: הייעוד שלי הוא להראות את הדרך לאנשים ולארגונים המבקשים לקדם ולחזק מיימדים של ניהול אפקטיבי (אישי וארגוני), להביא לידי ביטוי את חוזקותיהם ולממש יעדים, אישיים, ניהוליים ואחרים - באמצעות חיבור תמידי בין הזהות הפנימית (סט הרצונות, ערכי הליבה, תבניות החשיבה, דפוסי התנהלות) והביטוי המעשי (למידה, הכשרה, תכנית עבודה, ביצוע, מדידה) ובשילוב ידע מקצועי, עדכני ומוקפד.
טיפ אימוני מענת: שפע הוא קודם כל מקום פנימי. היכולת להיות בשפע מתחילה מהידיעה שיש לך ויש בך ומהמקום הזה אפשר רק לנסוק. לזהות פוטנציאל בעצמך ובאחרים ולממש אותו, להיות עבור עצמך לא פחות משתהיה עבור האחרים. לדעת לייצר שפע, למקד אל עצמך שפע ולהנות מהשפע בתוכך וסביבך.
ניבה בן ציון
מנחת קורסי אימון וסופרויזרית
info@avniv.com
052-4399800

ניבה בן ציון

פגשתי את האימון בשנת 2006 והבנתי שהגעתי "הביתה"  מצאתי את המקום בו אני יכולה לשלב כמה אהבות משמעותיות בחיי .

כבר מתחילת הדרך הבנתי את הצורך להעמיק ולהרחיב את הידע ואת ארגז הכלים שלי ואני עושה זאת באדיקות מאז.

הוספתי לארגז הכלים האישי שיטות מגוונות הכוללות  Voice Dialog, True Purpose, וגשטלט . הרחבתי ידיעותיי בתחומי הפסיכולוגיה החיובית .

עם השנים למדתי גם להדריך ולהנחות .

היום אני פעילה בתחומי האימון השונים .

יש לי פרקטיקה פרטית  אימון בשילוב גשטלט, אני מנחה קורסים בהכשרת מאמנים, משמשת כסופרווייזרית למאמנים.

אני  שותפה בבניה והנחייה של  סדנאות  ,עושה תהליכים אישיים בארגונים .מובילה תהליכי שינוי אישיים וקהילתיים.

בנימה אישית : אני מאמינה בקסם הגלום בכל אחד ואחת . מתרגשת כל פעם מחדש לגלות את העושר שקיים בתוכנו . משמעותי עבורי להיות חלק מתהליכי שינוי ,זה מסב לי אושר התרגשות וסיפוק גדול.

 

 

 

נעמי לזר
מנחת קורסי אימון וסופרויז'ורית
lezer13@012.net.il
052-6959184

נעמי לזר

מאמנת בכירה (MCIL ) וסופרויזר, בעלת תואר ראשון בגאוגרפיה (אונ' ת"א) לימודי תעודה בניהול מערכות בריאות. ניסיון עבודה כמנהלת צוותים ומשאבי אנוש בבתי חולים ובמערכות בריאות. אימנה קבוצות אקדמאיים למציאת עבודה בשיתוף עם שירות התעסוקה. נעמי עוסקת בהדרכת מאמנים, אימון אישי למציאת זוגיות, אימון משפחתי ובצמתי קריירה.
בנימה אישית: האהבה הגדולה שלי היא לעזור לאנשים לחיות באהבה עם העבודה, עם הקולגות, עם הילדים במשפחה עם בן הזוג ועם עצמם. להראות את הדרך להגיע למטרה ממוקדת ורצויה, משלב הדימיון של התמונה המיטבית של החיים, ועד למימוש מטרה ספציפית מתוך החזון. לתת לגיטימציה ליכולות ולערכים האישיים, לפעול עבורם ולהביא אותם לידי ביטוי לאורך הדרך בהשגת היעדים. אנשים זקוקים לבן ברית שיתמוך, יאיר, יחזק ויוביל אותם במסע הזה של החיים, בעיקר כשלא הכל קורה בדיוק כפי שרצינו, כשצריך להתמודד עם שינויים לא צפויים, או לא רצויים. אימון עם מאמנת בת ברית, מאפשר להוציא מן הכוח לפועל ולחיות את המסע הזה של החיים בעוצמה ומתוך אותנטיות.
טיפ אימוני מנעמי: כדי לקבל אהבה צריך לאהוב. ככל שנאהב יותר, נקבל יותר אהבה מהסביבה ונמצא אותה בכל מקום. כדי לחיות באהבה עם בן זוג, עם ילדינו עם הסובבים אותנו, עלינו לפתוח את ליבנו לאהוב את עצמנו, ומכאן לאהוב את האחר.
אסתי רבינוביץ'
מנחת קורסי אימון והתמחות באימון קבוצתי
esti@re-management.co.il
0526607970

אסתי רבינוביץ'

מנחה ומדריכה מנוסה, מאמנת קו-אקטיבי, יועצת ניהולית.
מפתחת ומנחה תוכניות פיתוח מנהיגות, מנטורינג ופיתוח מנהלים. מנחה ומרצה גם בתוכנית להכשרת מאמנים ולייעוץ ארגוני, מדריכה מוסמכת בעלת ניסיון בהסמכת עשרות מאמנים בפועל (מטעם לשכת המאמנים).
מנחת סדנאות להתפתחותאישית ומקצועית.
עובדת עם מנהלים בליווי אישי, ועם צוותים וצוותי הנהלה בארגונים ועסקים שונים, במתודולוגיה השמה דגש רב על התרבות והאקלים הארגוניים, האווירה והתקשורת הבין-אישית בארגון.
השכלה: ייעוץ ארגוני וניהול B.Sc, MBA.
בוגרת הקורסים פיתוח מנהיגות וקורס אימון - CTI ארה"ב, ביה"ס המוביל בעולם למנהיגות ואימון
הדר זוהר
מאמנת ומנחת קורס אימון בסיסי
hadarzo10@gmail.com
054-6750808

הדר זוהר

מאמנת אישית ומנחת קבוצות.
במשך 7 שנים עבדתי בשוק ההון בתפקידי ניהול שונים, צברתי ידע וניסיון עשיר בתחומים רבים ומגוונים החל מקבלת החלטות כלכליות בתנאי אי וודאות, דרך ליווי ופיתוח עובדים ועד להנעת צוותים והרחבת הכישורים האישיים של הקולגות והשותפים שעבדו איתי.
לאימון הגעתי בשנת 2009. זו הייתה אהבה ממבט ראשון והיה ברור שהגעתי למקום בו אוכל להגשים את עצמי ולהביא לידי ביטוי את הרצון האמיתי לעזור לאנשים, להעצים אותם ולהיות חלק מתהליכי שינוי וצמיחה בחייהם.
אני מרגישה שנפלה בחלקי הזכות ללוות אנשים בדרכם להגשמת מטרותיהם וחלומותיהם וכי חיי הועשרו מההיכרות עם אנשים שנמצאים בתהליך של שינוי מחשבתי והתנהגותי אמיץ.
בנימה אישית: אני אוהבת כל יום בעבודתי, נהנית מכל רגע מהאנשים, מהתהליכים, מהלמידה התמידית, מהעשייה, מהמגוון ומההתפתחות האישית והמקצועית.
עינת פולרסקי בן נתן
מאמנת אישית
einatp2@gmail.com
053-3336438

עינת פולרסקי בן נתן

מאמנת אישית וסופרויזרית בגישה המשלבת של גומא, מנחת קבוצות M.A ויוצרת קלפים השלכתיים Line .
בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה ותואר שני בהנחיית קבוצות בשילוב אומנויות, בוגרת הכשרת מאמנים בגומא 2009.
מתמחה בתהליכים אישיים לחיזוק הביטחון והדימוי העצמי ויצירת תוכנית פעולה ישימה.
מנחה קבוצות וסדנאות מעצימות בשילוב צילום 'הפוקוס עלייך'.
בנימה אישית: אני מאמינה ביכולתם של אנשים ליצור שינויים בחייהם מתוך מקום של עוצמה ובחירה.
תהליך האימון מחדד את ההתבוננות הפנימית, מעצים, מעורר תובנות המחזקות את המוטיבציה לעשייה והגשמת מטרות.
בעזרת כלים מגוונים ויצירתיות אני מתאימה תהליך אימון ייחודי למתאמן, בהתאם לצרכיו ורצונותיו, בדרך למטרה והיעדים שמציב לעצמו.
מוזמנים לעמוד הפייסבוק שלי: https://www.facebook.com/arts.coaching
יהודה לוי
מנחה קורסי פרקטיקום
yehuda52@gmail.com
054-4663430

יהודה לוי

מותיקי המגשרים בארץ. מגשר מוסמך משנת 1998. בעל ניסיון עשיר בניהול מאות רבות של הליכי גישור בתחומים שונים: עסקי - מסחרי, עבודה, משפחה, רשלנות רפואית, לשון הרע.
למעלה מעשור שימש ומשמש כמאמן ומנחה בכיר בתוכניות הפרקטיקום בגישור ומנחה בתוכניות קורס הגישור הבסיסי.
עוסק בהכשרת מנהלים תוך שימת דגש על יישום תפיסת הגישור בסביבה ארגונית במסגרות שונות, יועץ ומלווה את הצדדים לניהול מו"מ יעיל ומעביר סדנאות בתחום.
מזה למעלה מארבע שנים מגשר במסגרת "תוכנית המהו"ת", התוכנית להגברת השימוש בגישור בבתי המשפט.
כיהן מס' שנים כחבר הועד המרכזי בעמותת מגשרי ישראל בראשית דרכה, היה פעיל בוועדות אתיקה, הסמכה והתמחות.
בעל למעלה משלושים שנות ניסיון בניהול, ייעוץ ארגוני, משפחתי וזוגי. מייסד ומנכ"ל משותף לשעבר בתכנית "גישור ישראל".
תפיסתי המקצועית - מגשר מיומן ומוסמך אמור להיות מסוגל לגשר בכל תחום, על בסיס מחוייבותו לכבד את העובדה שהצדדים עצמם מחזיקים ביידע הנדרש של תחום הסכסוך. תפקיד המגשר, מכאן, לסייע לצדדים לקבל מענה למירב הרצונות והצרכים שלהם, תוך הבנת אילוצי המציאות האובייקטיבית, מגבלותיה ונסיבותיה.
אילן אמיתי
מנחה קורסי גישור ואימון
ilan-amitai@012.net.il
054-6312515

אילן אמיתי

דיאלוג הוא מילת מפתח בגישה שלי.  הדיאלוג יכול להתקיים על גורמים שונים. קודם כול עם עצמי, אחר כך, דיאלוג עם הקרובים לי ביותר (בני-זוג, ילדים, הורים, שותפים לעסקים) ובהמשך דיאלוג עם הסביבה (שכנים, קהילה). מאחר שאנחנו שונים איש מרעהו, וגם בתוכנו קיימים קולות שונים, יש לעיתים קרובות תקלות בשיח עם האחרים. אני משלב אימון וגישור, רקע אקדמי בפסיכולוגיה ועשרות שנות ניסיון בעבודה עם אנשים. השילוב מאפשר התייחסות למגוון גדול של צרכים: תהליכי בחירה וקבלת החלטות בעניינים שביני לבין עצמי, שדרוג מערכות יחסים קיימות ניהול משברים אישיים, זוגיים ומשפחתיים, בנייה מחדש של מערכות יחסים שנפגעו, ללמוד לריב נכון, לנהל קונפליקטים ולדעת לבנות הסכמות. גם אם יש החלטה לפרק מסגרות ולצאת לדרך חדשה, הפרידה תהיה נכונה יותר אם הדיאלוג יהיה חלק בלתי נפרד מסגירת מעגל העבר ומפתיחת מעגל העתיד.
איילת פיליפס
מנחת קורסי פרקטיקום וגישור משפחתי
ayeletph@013net.net
054-4515222

איילת פיליפס

בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית בהתמחות בטיפול במשפחה ובילד. מגשרת ומתמחה בגישור משפחה משנת 1998. השכלה משפטית בתחום המעמד האישי. מנחת קבוצות. שותפה במרכז הגישור: "אופק יישוב סכסוכים". מלמדת קורסי גישור בסיסיים וקורסי גישור במשפחה, ב"גומא – המרכז הישראלי לגישור" ובלשכת עורכי הדין. מדריכה מוסמכת מטעם משרד המשפטים בפרקטיקום – תכנית התמחות בגישור, בשיתוף עם הנהלת בתי המשפט. הרצתה בקורס "יישוב סכסוכי משפחה", במסגרת תואר שני ב"חקר יישוב סכסוכים – ניהולם ויישובם" – תכנית למצטיינים האוניברסיטה העברית, ירושלים.
ממונה על ההדרכה והפיתוח של הפרקטיקום ומרכזי הגישור מטעם הנהלת בתי המשפט. מכשירה את הממונות על הגישור ומנהלות המנ"ת מטעם הנהלת בתי המשפט. ממקימי "עמותת מגשרי ישראל", היתה חברה בוועד המנהל וחברה בועדת האתיקה, ועדת הסמכה וועדת ההשתלמויות. מגשרת בתיקים המופנים מבתי המשפט ובתיקי עירעור מביהמ"ש המחוזי בתל- אביב והמרכז. וכן מגשרת באופן פרטי.
יפעת דוק
מנחה ומתרגלת בקורסי גישור בסיסי
gesher.or@gmail.com
052-5252244

יפעת דוק

מגשרת מוסמכת, מתמחה ביישוב סכסוכים במשפחה ובקהילה. מאמנת לתקשורת בינאישית והתמודדות עם מצבי קונפליקט, מנחה קורסי גישור בסיסי וסדנאות לניהול קונפליקטים במגזר הפרטי והארגוני.
הגעתי לעולם הגישור מהעולם הארגוני בו במשך כעשר שנים עסקתי בניתוח צרכים ותהליכים, תוך בניית הסכמות בין פרטים וקבוצות. אני משלבת בעבודה שלי ידע וכלים מתחומים מגוונים: גישור, אימון, NLP, יחסים בינאישיים, ניהול ומנהיגות, מודעות פנימית ומדיטציה.
מה זה גישור בעיני? גישור זה כמו נתב שמנתב את המים בין אפיקי נהר הקונפליקט. מאפיק שכולו מאבק והתנגדות לאפיק של שיתוף פעולה וחשיבה יצירתית. ברגע שהמים שינו אפיק, לא יאמן איזה עוצמה חדשה יש להם ולאן בכוחם להגיע. אני מאמינה בגדולתם של בני אדם וביכולתם להביא אור לחיים שלהם דווקא במקומות בהם יש חושך, קושי ועימות. אנשים הופכים להיות מה שאתה מאמין שהם...
ומהי הנחייה? ללמד זה כמו ריקוד שאני רוקדת עם התלמידים, אנו נעים ביחד בין משבצות של מוכר וידוע למשבצות של חדש ומפתיע, וגם כשיש את המנחה שמוביל את צעדי הריקוד, עדיין מתחלפים בהובלה מיד פעם. לפעמים התנועה מרגיעה ולפעמים מרתיעה אבל מה שבטוח הוא שתוך כדי הריקוד משהו ישתנה, ולמנגינות המוכרות על מערכות יחסים וקונפליקטים בין בני אדם, יתווספו צלילים ואולי אפילו מנעד שלם חדש ושונה....
בשבילי ללמד זו זכות והזדמנות להרחיב את מעגל האנשים שבקיאים בתקשורת אפקטיבית, למענם ולמען סביבתם ולתועלת החברה בה אנו חיים.
אילונה פוליאקוב – יופה
מנחה בקורסי גישור בסיסי ומנהלת קהילת המגשרים הארצית
ilonapoliakov@gmail.com
054-4211864

אילונה פוליאקוב – יופה

מגשרת מוסמכת. בעלת תואר ראשון במשפטים (LL.B).  בוגרת גומא מ2006 . מנחה קורסי גישור. מנחה סדנאות גישור. מלווה תהליכי ניהול משא ומתן ובניית הסכמות. מנהלת קהילת המגשרים הארצית קבוצת גומא גבים.

אחת הבעיות הגדולות, ביישוב סכסוכים,היא חוסר יכולת של הצדדים המעורבים, לתקשר אחד עם השני,באופן שמאפשר לנהל שיחה על הצרכים ואינטרסים אמיתיים שלהם. גישור נותן הזדמנות לשני הצדדים להפוך את המונולוג של כל אחד , לדיאלוג משותף של שניהם , שיאפשר להם להקשיב ולא רק לשמוע. בעיניי, גישור הוא שפה, שפה מרגשת,מיוחדת ומאחדת.

גישור בעיני, הוא אחד הכלים המרכזיים שניתן להשתמש בהם על מנת לגשר על פערים,במיוחד במדינה רב תרבותית כמו שלנו.

ג'ון פיצג'רלד קנדי אמר " אדם אחד יכול לעשות שינויי, וכולם צריכים לנסות"... אני מזמינה אותכם לקחת חלק בדרך לשינוי אמיתי, שינוי בתפיסה וחשיבה, שיאפשר לנו ליצור שפה חדשה ומשותפת לכולנו.

האני מאמין שלי : "כשאתה משנה את הצורה שבה אתה מסתכל על דברים, הדברים שאתה מסתכל עליהם משתנים: ויין דייר.

הילי כרמלי
מנחה קורסי גישור
hili@magaleygishur.co.il
054-5652656

הילי כרמלי

מגשרת מוסמכת ועו"ד, בעלת תואר ראשון במשפטים, אוניברסיטת תל אביב (L.L.B) ובוגרת תואר שני במשפטים (L.L.M) בשיתוף תוכנית ה- MBA בבית ספר למינהל עסקים, המכללה למנהל. מתמחה בגישור ובניית הסכמות במשפחה, בעסקים ובקהילה. מנחה קורסי גישור בסיסי, מנחה סדנה לעריכת הסכמי גישור וסדנאות שונות בתקשורת אפקטיבית, ניהול קונפליקטים והכשרת מנהלים במגזר העסקי והארגוני. יזמה, הקימה וניהלה את מרכז הגישור והדיאלוג בקהילה בהוד- השרון. מלווה את יחידות הסיוע בגיבוש הסכמות בגישור לגירושין ועוסקת כעורכת דין בעריכת הסכמים במשפחה ובמגזר העסקי.
מה זה גישור בעיני?אני מאמינה, כי ככל שנרבה לדבר את השפה הגישורית, נאמץ אותה כחלק מהמהות שלנו, מתפיסת החיים והאני מאמין שלנו, זו תהא האסטרטגיה הטובה ביותר של כל אחד מאתנו להגשמה אישית והאסטרטגיה הטובה ביותר שלנו לחברה סובלנית ומכבדת. "הגישור אינו רק מקצוע, זו פילוסופיית חיים" (פרופ' אהרון ברק, נשיא בית המשפט העליון לשעבר).
לאתר - www.magaleygishur.co.il
אבי מורלי
מנחה הכשרה בשיטת 12 הצעדים

אבי מורלי

BA במנהל עסקים,מגשר,מנחה קבוצות ומאמן. מנחה קבוצות 20 שנה,מתוכן בחמש שנים אחרונות מנחה הכשרת מנחה קבוצות בגישת 12הצעדים בגומא וברשות הלאומית למלחמה בסמים ובאלכוהול. במסגרת זו מדריך ומנחה אנשי מקצוע בנוסף מטפל בגישת 12 הצעדים. כתב את המדריך לעבודת 12 הצעדים לקהל הרחב הנמכר בקבוצות.
בנימה אישית: לפני 23שנה קרה לי הנס קבלתי את התבונה והכוח לצאת מהתקיעות שהייתי שרוי ,והכאב שהיה תוצאה שלו הבנתי שהשינוי הוא האופציה היחידה לצאת אל האור . אוהב ומאמין בעזרה לאחר כדרך חיים.
ענת קראוז
מנחת קורסי אימון בסיסי וסופרוויז'ורית
anat.krauz@gmail.com
050-6898818

ענת קראוז

מאמנת אישית בכירה, מנחת קבוצות ,מדריכה מאמנים חדשים וכאלו שרוצים להמשיך ולצמוח. מאמנת ותיקה מאוד בעלת ותק של למעלה מארבע עשרה שנה. בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני בלימודי מגדר עם התמחות בקידום שוויון הזדמנויות בחברה. בשנים האחרונות לצד האימון, ניהלה את מערך הסיוע במרכז לנפגעות ונפגעי תקיפה מינית של אזור השרון ורכשה ניסיון רב בליווי נפגעות ונפגעי תקיפה מינית, וסיוע לאנשים בזמן משבר.
כיום עוסקת באימון ופיתוח מיומנויות ניהול עצמי וניהול שינויים בחיים האישיים והעסקיים. מלווה אנשים בהתמודדות עם אתגרי אמצע החיים: שינויי קריירה, התמודדות עם פרישה ובניית הצעד הבא, שינויים במשפחה – גירושין ובניית התא הנפרד, מציאת זוגיות חדשה וכן עבודה עם גילאי 30+ בפיתוח מנהיגות ובניית חיים עצמאיים.
בנימה אישית: התשוקה הכי גדולה שלי היא ללוות ולקדם נשים להשגת עצמאות וחופש אישי וכלכלי. אני הייתי שם, במקום הנמוך והכואב ומהמקום הזה אני יודעת שכל דבר ניתן לשנות, אם רק נבחר בשינוי ונפעל כדי ליישם אותו במציאות. לעשות את תהליך השינוי עם מאמנת זו חוויה מתקנת המאפשרת לחוות מערכת יחסים מעצימה, מכבדת ומקבלת ולצד זה מאתגרת ונחושה. זו מערכת יחסים מרפאה, המאפשרת להסיר מסיכות, להתחבר לכוחות ולרצונות הכי כמוסים, ולהעז לפעול על מנת להשיגם.
טיפ אימוני מענת: אנחנו מרגישים חופש אמיתי כשאנחנו מסכימים לעבור את מחסום הבושה. כשאנחנו מאפשרים לבושה לשלוט בנו אנחנו מסתירים ומקטינים את עצמנו. הסרת מחסום הבושה מאפשר הסרת מסיכות וחופש. אל תאמינו לי, נסו זאת בעצמכם. זהו כבר עכשיו ממה או במה אתם מתביישים, בחרו משהו אחד מהרשימה ואם זה מרגיש מספיק בטוח, התחילו בשיתוף של מישהו קרוב. באהבה, ענת.
עו"ד ענת אשבל
מנחה בקורסי גישור בסיסי
anati.ashbel@gmail.com
054-4224831

עו"ד ענת אשבל

עו"ד ומגשרת ענת אשבל - בוגרת לימודי משפטים ועורכת דין, בעלת תואר שני MBA במנהל עסקים.
כמו כן, בעלת הכשרה בגישור וגישור בענייני משפחה ומאמנת מוסמכת.
בעלת ניסיון של 14 שנה בגישור לענייני משפחה ועוסקת במגוון התחומים של בניית הסכמות והסכמים מתוך הסכמה בתחום המעמד האישי ובהם:
גישור לגירושין, עריכת הסכמי ממון, הסכמי הורות משותפת, הסכמי זוגיות בכלל והסכמי זוגיות לזוגות חד מיניים בפרט ועריכת צוואות.
בתחום האימון עוסקת באימון אישי ומוכשרת בימים אלה לאימון זוגי.
בנימה אישית: גישור עבורי הוא דרך חיים. אני חיה ונושמת את המקצוע הכל כך מכובד הזה, המאפשר לאנשים לקחת אחריות ושליטה על כל סכסוך שנתגלע בחייהם.
אני מאמינה שתמיד לאנשים המעורבים בסכסוך יהיו הפתרונות הנכונים והמדויקים ביותר עבורם, בהינתן הכלים והסיוע הנכונים אשר עולם הגישור מספק.
מתוך הבנה את המצוקה הרגשית הקיימת בסכסוך והצורך בראיית הפרט וצרכיו, למדתי במסלול הכשרה ארוך את מקצוע האימון, המאפשר לי למקסם ולשפר את הדיאלוג בין הצדדים בגישור.
לירון שפירא דרליצ'מן
מנחת קורס אימון לאורח חיים בריא
liroy2312@gmail.com
0523699684

לירון שפירא דרליצ'מן

מאמנת אישית מוסמכת מטעם גומא, מטפלת מאסטר NLP מומחית בטיפול בטראומות ובחרדות מטעם NLP פלוס, מאמנת תזונה מטעם Institute for Integrative Nutrition NY ומדריכת כושר מוסמכת מטעם מכון וינגייט. בעלת מעל 10 שנות ניסיון בייעוץ משאבי אנוש למנהלים בארגונים, BA במדעי ההתנהגות ו- MBA.
חברת Be your better self שבבעלותה מספקת שירותי אימון ממוקדים לניהול חיים מאוזנים וטובים יותר. בעזרת מודל האימון הרגשי הייחודי, Mental Wellness אשר פיתחה לירון מועברים תהליכי אימון משני חיים נתמכי ספורט ותזונה ככלים מחוללי שינוי. 
לירון מלווה אנשים בתהליכי שינוי וצמיחה אישית בתחומים מגוונים. מעבירה הרצאות וסדנאות אימון ייחודיות וכן מציעה ליווי אישי בקליניקה הפרטית באזור השרון.  
ישראל ורשואר
מנחה ומתרגל בקורסי גישור בסיסי
ilvgishur@gmail.com
054-8424842

ישראל ורשואר

מגשר מוסמך, בוגר גישור בסיסי, פרקטיקום וגישור משפחתי בגומא, התמחה בבניית הסכמות וגישור קהילתי, מנחה קורסי גישור ומנחה קורסים וסדנאות לתקשורת מקרבת.
בעיני, מגשר הוא לא רק בעל מקצוע עם סט של טכניקות, אלא שגישור הוא השקפת עולמו ודרך חייו!
לב הגישור הוא – תנועה.
תנועה ממקום של התכנסות ותקיעות ממקום פגוע - אל עבר חשיבה עתידית ורחבה יותר.
לשם יצירת תנועה אני משתמש בסקרנותי הטבעית ככלי ללמוד על הצדדים, להבין לרגשותיהם, מתוך הקשבה עמוקה ורצון אמיתי לסייע.
ע"י כך הם בשלים לתנועה חשיבתית, המאפשרת לראות דברים מנקודת מבט אחרת ובפרספקטיבה שונה, ומתאפשרת ביניהם תקשורת יעילה, מתוך העצמתם, רצונם והובלתם.
כשנוצרת תנועה יש פוטנציאל לשינוי ולהסכמה.
נירי טל
מתרגלת בקורסי גישור בסיסי

נירי טל

פסיכותרפיסטית, מדריכת הורים ומגשרת משפחתית, קהילתית ועסקית.
מנחה סימולציות בקורסי גישור בצפון הארץ -מטעם גומ"א
אשת טיפול מוסמכת ומנוסה ,בעלת הכרה במעמד מטעם משרד הבריאות משנת 1997.
סיכסוך עסקי או פרידה אישית הם תהליכים רגשיים בעיקרם המורכבים גם מאלמנטים חוקיים וכלכליים.
נסיוני כמטפלת מאפשר לי בתהליך הגישור לעבד תחילה את החסמים והתינגדויות הרגשיים של הצדדים
ולהגיע איתם למקום שבו תקשורת עתידית,פיתרונות חוקיים וכלכליים הינם ברי השגה.
ארנון זונשיין
מאמן אישי

ארנון זונשיין

בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל אביב. בוגר גומא המרכז הישראלי לגישור ואימון. בעברי איש צוות אויר באל על נתיבי אויר לישראל ושבע שנים שאני חלק מצוות מאמני הבית של גומא ומתרגל בקורסים להכשרת מאמנים.
יעל זרעוני
מפתחת שיטת nlp - גשטלאט.
yaelzerony@gmail.com
0528134591

יעל זרעוני

יעל הנה מרצה בכירה בתחומים אימון אישי, NLP וגשטאלט. מלמדת את קורס nlp -  גשטלאט  בגומא .מייסדת והמנהלת של המרכז ל NLP וגשטאלט, ומכשירה מטפלים, מאמנים, יועצים ומנחים בכלים מעולם הגשטאלט. בעברה יסדה וניהלה שני בתי ספר: בית ספר לאימון אישי ו-NLP, ובית ספר להכשרת מטפלי גשטאלט. יעל מחברת בין עולמות הפרקטיקה ויצירת המציאות הרצויה בחיים, לבין עולמות הרוח, ההוויה, והחיבור לגוף.

מבין הכשרותיה:

  1. בעלת תואר שני בתקשורת מנהלים עם התמחות במשאבי אנוש
  2. מאמנת אישית ועסקית בכירה וסופרויז'רית מוסמכת.
  3. בוגרת שתי תוכניות הכשרה בגשטאלט. (ישראג'יק והמכון הישראלי לגשטאלט)
  4. מורה בינלאומית ל NLP (טריינר)
  5. בעלת רקע רחב בפסיכותרפיה גופנית.
  6. מנחת קבוצות הורים של מכון אדלר.

 

 

 

 

 

דפנה נומה רוזנצויג
מנחה קורסי אימון סופרויזור
dafinuma@gmail.com
0524624024

דפנה נומה רוזנצויג

לאימון בגומא הגעתי ב 2010 אחרי שנים של למידה פנימית. מיד הרגשתי בית. הרגשתי שהגעתי למקום שאוכל לשלב בו את כל מה שאני אוהבת לעשות לדבר אחד, שזה להביא לידי ביטוי את הבערה הפנימית לחבר אנשים פנימה, לעזור להם להשתחרר מדפוסים מעכבים, להגמיש את המחשבה ולקדם אותם לעבר האדם שהם היו רוצים להיות.
אני מרגישה שנפלה בחלקי הזכות לגעת באנשים ולהיות עבורם.
בתפקידי כסופרויזורית וכמנהלת קהילת המאמנים של גומא במרכז אני רואה שליחות גדולה ויש בי רצון חזק לעזור למאמנים שלנו לצמוח ולהתפתח, להרגיש שייכים ולגדול להיות המאמנים שהם רוצים להיות.
בנימה אישית: למידה פנימית והשאיפה לטוב היא הדלק שמניע אותי לעשות את מה שאני עושה. אני לומדת ומעמיקה עם כל מתאמן וכל תלמיד שמגיע אליי.
הלמידה וההתפתחות שלנו היא אין סופית.  
אלאונור ארד
מגשרת ועו"ד
eleonore.arad@gmail.com
0508426824

אלאונור ארד

אלאונור ארד, מגשרת ועו"ד

בוגרת תואר שני במשפטים בהצטיינות מאוניברסיטת Sorbonne שבפריז (צרפת),

בוגרת קורסים רבים בתחום הגישור, ובתחום יישוב סכסוכים באוריאנטציה אימונית וטיפולית. אני מגשרת מוסמכת. מתמחה בגישורי משפחה, סכסוכים קהילתיים וסכסוכי שכנים.

כיום, אני שייכת לצוות המנחים של גומא, המרכז הישראלי לגישור ואימון.

כמו כן, אני מעבירה הרצאות וסדנאות בנושא גישור ותקשורת אפקטיבית בארגונים שונים ובקרב בני נוער וצעירים בסיכון.

אני מתנדבת במרכזי גישור בקהילה ומקדמת פרויקטים שונים בתחום הגישור.

 

מאז שנחשפתי לעולם הגישור, הבנתי עד כמה הוא מתחבר למהות שלי, לעולם הערכים שלי, ולתפיסת העולם שלי. אני חיה ונושמת גישור, והוא הפך להיות חלק בלתי נפרד ממי שאני. אני מרגישה שזו זכות גדולה לעסוק בתחום שאני כל כך אוהבת ומאמינה בו.

מה שמניע אותי זו אהבת האדם. כן, אני מאמינה באנשים, בעוצמות שלהם וביכולות שלהם, ומאמינה שעם סבלנות וסובלנות וקצת שיתוף פעולה, השמיים הם הגבול! אני מאמינה שמאחורי הרצונות של כל אחד ואחת, יש בקשות עמוקות, יש צרכים, יש עולם ומלואו של ערכים. ובגישור נותנים לכל אלה משמעות. בגישור, מתייחסים לאנשים באשר הם ולמהות הפנימית שלהם.

 

 

אפרת כהן מלמד
מנחת קורס NLP
efrat@bediyukatzmi.com
0506777159

אפרת כהן מלמד

מאמנת NLP Master ו- NLP Trainer
מלווה אנשים ועסקים להשגת תוצאות, מרצה בתחומי מנהיגות ופיתוח מנהלים ועובדים.כיועצת ארגונית (MA בסוציולוגיה ארגונית), ולאחר 15 שנות ניהול מגוון רחב של אנשים, פרוייקטים ותהליכי עבודה החליטה למקד את העשייה היומיומית שלה בשליחות חייה:

  הנגשת כלי ה-NLP לקהל הרחב על מנת לאפשר לאנשים ובעלי עסקים
 
לדייק את עצמם, להתחבר לעצמה הפנימית שלהם,  לתרגם אותה לצעדים פרקטיים
  ולחיות את החיים שהם באמת רוצים.