דף הבית   >   קהילות גומא-גבים   >   קהילות גומא-גבים
קהילות גומא-גבים
מרלין בן - עמי
יועצת ומאמנת זוגית ומשפחתית
marlinebenami@gmail.com

מרלין בן - עמי -

 

מרלין בן-עמי מאמנת למערכות יחסים

שלום רב, שמי מרלין בן-עמי,

אני מאמנת מוסמכת מטעם ביה"ס לאימון וגישור "גומא", חברה בלשכת המאמנים. בהשכלתי אני בעלת תואר מוסמך במנהל ומנהיגות בחינוך מאוניברסיטת ת"א ומזה ארבע שנים, אני דוקטורנטית למגדר באוניברסיטת בר אילן שחוקרת הורים ללהט"בים. כמו כן, אני מתמקצעת זו השנה השניה בטיפול זוגי ומשפחתי בלימודי המשך של ביה"ס לעבודה סוציאלית באוניברסיטת בר-אילן. בנוסף, התמקצעתי בתחום של אימון לפרישה, גישור ובלימודי גוף ונפש בחדר הטיפול.

לאחר  37 שנים במערכת החינוך בתפקידים שונים ביניהם ניהול בי"ס, שנים בהן חוויתי קריירה מגוונת, מעניינת מלאת סיפוק והצלחות, זכיתי לשמחתי, לממש את פרק ב' של חיי, אליו הגעתי בעקבות הקשבה ללבי ובעקבות תשוקה לסייע לאנשים במערכות היחסים השונות שלהם עם עצמם ועם אחרים.

לפרק ב' זה אני מביאה ידע וניסיון רב ביחסים בינאישיים, זאת בעקבות ההיחשפות המקצועית שלי במהלך השנים לעבודה עם מגוון רב של אוכלוסיות. כמו כן, אני מביאה את ההשכלה הרחבה והמגוונת שלי בתחומי חינוך, מגדר, משפחה ולהט"ביות וכמובן את הניסיון הרב שלי בחיי האישיים.

במהלך חיי חוויתי משברים אישיים מהם צמחתי ונעתי קדימה, הן כאם והן כאשת קריירה. למדתי להתגבר על מכשולים כמו קשיים רפואיים בתהליך גידול הילדים וכמו קבלה של בן הומוסקסואל.  בתחום הקריירה למדתי שגם לאחר הגיעך לפסגת ההצלחה, את יכולה לחוות קושי ומשבר שיגרמו לך לפרוש עם כעס ובכל זאת להרים את עצמך ולהתקדם הלאה.

בחיי הפרטיים

  • אני אישה, רעיה, בת, אם לשלושה וסבתא לשתיים.
  • אוהבת טיולים רגליים בארץ ובעולם
  • מתחילה את הבוקר מידי יום עם פעילות ספורטיבית
  • מאמינה בקשר הישיר בין גוף ונפש
  • תלמידה נצחית
  • מתעניינת לומדת, כותבת ומדברת מגדר, חינוך, משפחה ורגשות
  • הערך המוביל ומניע אותי הוא ערך השוויון, שוויון בכלל ושוויון מגדרי בפרט

כל אלה נלווים להיותי רצינית, משקיעה, מקצועית, רגישה, אמפאטית ומכילה, בעלת יכולת הקשבה ויכולת להניע לאנשים ליצור לעצמם הווה ועתיד טובים יותר.

בחדר האימון שלי, אני מתמקדת בשיפור מערכות יחסים תוך אישיים ובינאישיים הנוגעים בשלושה מעגלי חיים: מעגל העצמי, מעגל הזוגיות והמשפחה, מעגל הקריירה.

 

בעבודה משותפת שלך ושלי, כאשר אתה המומחה לעצמך ואני מסייעת בידך, תגשים מטרות ותזכה לחיים שלווים מלאי סיפוק, תלמד לנהל את מערכות היחסים השונות בחייך בתבונה כך שהן יקדמו אותך ויובילו אותך להצלחות ולאושר.

 

 

מרלין בן-עמי

מאמנת אישית  |  יועצת ומאמנת זוגית ומשפחתית

050-5305007

marlinebenami@gmail.com