דף הבית   >   קהילות גומא-גבים   >   קהילות גומא-גבים
קהילות גומא-גבים
מירב בן דוד כהן
מאמנת אישית
meiravbdc@gmail.com

מירב בן דוד כהן - מאמנת אישית

נעים מאוד , אני מירב

אני מאמנת אישית להתפתחות ושינוי. מאמינה גדולה מאוד ביכולתו ובזכותו של אדם לבחור את נתיב חייו  ועובדת עם עצמי ועם מתאמניי על מימוש הזכות הזו, גם, ואולי בעיקר, כאשר החיים מזמנים לנו אתגרים.

מקצועית, אני מביאה איתי ניסיון של 12 שנה כ- HRBP  וכמנהלת הדרכה ופיתוח ארגוני. במסגרת תפקידיי השונים, ליוויתי מנהלים וצוותים בתהליכים ארגוניים שונים , עזרתי למנהלים למצוא את קולם ודרכם בסיטואציות מורכבות, לייצר הצלחות ולהתגבר על קשיים בדרך.

במקביל לעבודתי בתוך הארגון, ומתוך היכרותי עם עולם התעסוקה, עזרתי להכין עובדים ומנהלים לראיונות עבודה ומרכזי הערכה.

הדרך שעברתי, הן בחיי המקצועיים והן באלו האישיים,  שינתה את מי שאני ואת הדרך בה אני חיה וחווה את החיים. היא גרמה לי לעצור ולהתבונן פנימה גם כשכל מה שרציתי היה להסיט את המבט;  והיא התחילה אצלי דיאלוג עם עצמי שנמשך עד היום ואיפשר (ועדיין מאפשר) לי לבחור באמת ובאומץ את מה שנכון עבורי.

מאז זה מה שאני עושה עבור המתאמנים והמתאמנות שלי. מלווה אותם ואותן בצמתי שינוי וקבלת החלטות לא פשוטות. ליווי שמתחיל במסע פנימה אל עצמם/ן וממשיך עם המבט קדימה אל מי ואיך שירצו להיות.

אני מאמינה שתהליך אימוני טוב יכול להתקיים כשארבעת האלמנטים הללו מתקיימים:

  1. אמון
  2. עצירה והתבוננות פנימה
  3. עשייה ממוקדת ומכוונת
  4. כימיה

האחריות לקיום שלושת האלמנטים הראשונים - עליי.  את הרביעי נגלה יחד אם מתקיים או לא.

כיום, אני מביאה איתי את האמונה שאף אדם לא צריך להעביר את חייו בתחושת כאב, תסכול או החמצה.  אני מאמינה שיש ביכולתי לעזור למי שרוצה לשנות את דרכו או למצוא אותה. אהיה מחויבת, מדויקת ומדייקת עבורך ואלווה אותך באמונה לאורך הדרך עד שתשיג/י את  מטרותיך.

meiravbdc@gmail.com   - מייל

www.meiravbdc.com   -   אתר

0528360916    - טלפון.