דף הבית   >   קהילות גומא-גבים   >   קהילות גומא-גבים
קהילות גומא-גבים
הילה אבוטבול
מאמנת אישית
hila.abutbul@gmail.com

הילה אבוטבול -

אדם הבוחר לעסוק בתחום האימון הוא אדם מאמין בבני אדם , אוהב אותם ומכיר ביכולתם לחולל שינוי משמעותי בחייהם. אל תחום האימון הגעתי לאחר שנים רבות בעולם החינוך ולאחר תפקידי הובלה רבים , אשר דייקו עבורי את מה שמסב לי אושר.

כמאמנת אני רואה באימון שליחות אמיתית לחברה שלנו. לתפיסתי, אין אושר גדול מליצור את החיים הטובים ביותר עבורך, ואין סיפוק רב יותר מלהיות שותפה משמעותית של אדם לתהליך שכזה.

לפני מספר שנים זה היה החזון שלי, היום זאת מציאות חיי!!! במרחב אימוני מזמן ומיוחד מתרחשים להם מסעות אימון אישיים ומיוחדים תוך תקשורתיות כנה ופתוחה , הקשבה , הכלה ובעיקר העצמה רבה. שמחה ונרגשת להזמין גם אותך לתהליך מופלא , עם למידה משמעותית בעיקר על עצמך, כי אין מחר שהלב לא יודע לצייר.

מאמנת מוסמכת למבוגרים . בעלת התמחות בקורס אימון מתבגרים בעלי הפרעת קשב וריכוז. מלווה תהליכי שינוי, צמיחה והתפתחות אישית בדרך אל חיים עתירי הגשמה וסיפוק .

בעלת רקע של יותר מ20 שנה במערכת החינוך, הכוללות הובלת צוותים , הובלת שינויים אישיים וארגוניים. בעלת תואר ראשון בבלשנות עברית ותואר שני בהיסטוריה של עם ישראל. בוגרת קורס ייעוץ ארגוני.

ליצירת קשר 0526922901 הילה