דף הבית   >   קהילות גומא-גבים   >   קהילות גומא-גבים
קהילות גומא-גבים
ארנון זונשיין
מאמן אישי מוסמך לאיכות חיים והעצמה

ארנון זונשיין - אימון אישי

ארנון זונשיין
מאמן אישי מוסמך , חבר ב"לשכת המאמנים בישראל". את הכשרתי רכשתי בגומא – המרכז הישראלי לגישור ואימון , כיום אני חלק מצוות מאמני הבית בגומא , מאמן אישי במחלקה הפרטית ומלווה תלמידים במסלולי ההכשרה שלהם בקורס אימון בסיסי .                 
אני יליד חיפה, בעל תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת תל אביב. במשך השנים העברתי גם סדנאות בנושא פתרון של מצבי קונפליקט באמצעות הומור.
ב 30 שנה האחרונות ,אני מנהל שירות בטיסה בחברת תעופה ישראלית מובילה ובמהלך תקופה זו גם עסקתי בהדרכת דיילי אויר בחברה  ועברתי כמה וכמה קורסים והכשרות בשיטות הדרכה . בעברי הייתי בעל טור קבוע בשבועון "העולם הזה" (ז"ל)  וכן אורח קבוע בתכניות רדיו ברשת ב' .                                                                                                                                                         
קצת על עצמי....  אני איש של נתינה אין סופית המשלב ביכולת הנתינה הזו גם המון הומור. את החיים אני רואה מנקודת מבט מעט אחרת - המון גוונים, צבע, שמחה ולמידה מכל אדם. שנים רבות מצאתי את עצמי מייעץ לאנשים ומכרים שפנו אלי ורצו לשמוע את דעתי וגיליתי שאני משתמש בכלים אימוניים ושאימון הוא חלק מה-DNA  שלי. מהמשובים שאני מקבל מהמתאמנים שלי נראה לי שמצאתי את דרכי האמיתית ואת היעוד שלי. האופטימיות וראיית החיים הייחודית שלי מאפשרת לי לסייע למתאמנים לגלות ולממש את הפוטנציאל שלהם ולהביאם לכדי הגשמה עצמית .                                                                                                    

אני חי ועובד בתל אביב ומאמן בתחומים הבאים :
אימון אישי לאיכות חיים.
מוכנות לזוגיות.
חיבור משפחתי.
קבלת האחר והשונה בתא המשפחתי.
הכנה לפרישה מעבודה או שינוי מקום עבודה
ניהול זמן