דף הבית   >   קהילות גומא
קהילות גומא
שרון רנדליך
מאמנת מקצועית לאימון במצבי משבר

שרון רנדליך - אימון למצבי משבר

תחילתה של כל דרך חדשה, נולדת במקום שבו אנו מרגישים שככה אי אפשר יותר ומבקשים עבור עצמנו אחרת, טוב יותר. הרגע הזה הוא הקשה ביותר, אך גם החוויה המכוננת שמביאה אותנו לקום ולעשות.לעשות לבד או עם האחר, להזיז הרים או אבנים בודדות, לקפוץ בבת אחת למים או להכניס רק את כפות הרגלים.
דרכי החדשה כמאמנת אישית החלה לפני שמונה שנים בה החלטתי להיכנס כשותפה בגומא, לקפוץ מגבוה למים עמוקים, אך עם מצופים, וכשחברים לצידי ולנסות לייצר הבדל בחיי ובחיי אחרים.
במשך 18 השנים האחרונות, אני במגע רצוף עם אנשים בתהליכים שונים בחייהם, כעובדת סוציאלית, כיועצת ארגונית ובשנים האחרונות כמאמנת.בעבודתי אני משלבת בין כל שיטות העבודה השונות: הטיפוליות, הייעוציות והאימוניות, על פי רצונותיהם וצרכיהם של המתאמנים איתם אני עובדת.דרכי היא דרך השותפות, אני יוצאת למסע משותף יחד עם מתאמני על מנת להעלות את הרכבת הדוהרת של חייהם על הפסים הנכונים לעבר היעד הרצוי שבחרו, ולהתחיל ולנסוע לכיוונו.
אני בוגרת תואר ראשון בעבודה סוציאלית, תואר שני במדעי ההתנהגות וניהול, הטכניון, ולימודי פסיכותרפיה באוניב' העברית. את לימודי האימון סיימתי בגומא.תחומי ההתמחות שלי כמאמנת אישית:
• אימון אישי הווייתי – אימונים העוסקים במערכות יחסים, תקשורת בין אישית, מה שביני לביני כגון: מערכת יחסים עם בתי, בן הזוג שלי, עבודה על הביטחון העצמי, התמודדות עם פחדים ועוד.
• אימון לקריירה – אימונים בהם נעסוק ביצירת מסלול קריירה, פיתוח קריירה חדשה, קידום הקריירה הנוכחית ועוד.
• אימון למנהלים בתוך ארגונים – מדרג בכיר ועד למנהלי הביניים.בנוסף, ביכולותי האפשרות לעזור לפרטים ולארגונים להתמודד עם מצבי משבר, ולמצוא את הדרך הלא קלה לצאת מהם. במצבי משבר אנו זקוקים רק ליד אחת שתמשוך אותנו כלפי מעלה, היד הזו עבורכם יכולה להיות אני.