דף הבית   >   קהילות גומא-גבים   >   קהילות גומא-גבים
קהילות גומא-גבים
יוכי צדיקפור
משפטנית, מגשרת, מנחה ומומחית לשיפור מערכות יחסים.
yochi3006@gmail.com

יוכי צדיקפור -

נעים להכיר

 

אני יוכי צדיקפור*, משפטנית, מגשרת, מנחה ומומחית לשיפור מערכות יחסים. 

בעשור האחרון פיתחתי את שיטת *"הכול יחסי(ם)" באמצעותה סייעתי למאות אנשים לשפר את הקשרים בזוגיות, במשפחה, בארגון ובעבודה, כדי ליהנות מחיים טובים עם הרבה יותר סיפוק ומשמעות. 

מזה שלושים שנים אני נשואה לאמיר, ובנוסף אימא לחמישה ילדים מקסימים, אדיר 27, יקיר 26, עדן 23, לירון 19 ונויה בת 8. בזכותם, פיתחתי לא מעט תובנות חשובות וצברתי ניסיון מעשי עשיר בתחום מערכות יחסים במשפחה, בנוסף להכשרות המקצועיות שלי.

לא תמיד הייתי מגשרת. את דרכי המקצועית התחלתי בתחום שונה לגמרי, מנהלת מערכות מידע וחשבת שכר בעסק משפחתי. אבל, מהר מאד הבנתי שהתשוקה הגדולה שלי לא קשורה למספרים, אלא לאנשים ויחסים, לכן חישבתי מסלול מחדש ופניתי ללימודי משפטים וגישור.

 

 

*השליחות שלי

 

מאז ועד היום אני מלווה אנשים בדרך לשיפור מערכות יחסים מתוך שליחות ואמונה שאפשר אחרת.

הכי מרגש אותי כשמגיעים אליי מטופלים עם מערכות יחסים שהגיעו לנקודת שחיקה ושבירה, בה הכול נראה אבוד ואין טעם להמשיך, ואיך בזמן קצר החיים שלהם משתנים לטובה.

בכל פעם שלקוחה מסמסת לי – "יוכי, שנים אני מנסה לשנות אותו, וזה לא עבד, פתאום אני מרגישה שהוא יותר מכיל, הוא יותר מפרגן, יותר מעריך, אני כבר לא מרגישה לבד" אני בשמיים. 

כשרווק או רווקה מושבעים שכבר התייאשו ממציאת בני זוג, מביאים לי לפתח הדלת הזמנה לחתונה, אחרי תהליך העצמה שעברו איתי, אני בשמיים.

זוגות שכמעט הגיעו למדרגות הרבנות ובעבודה משותפת הצלחנו לייצב את הקשר, והם יוצאים לדרך חדשה, מרגשים אותי, כל פעם מחדש.

בסופו של יום, הסיפוק הכי גדול שלי הוא לראות איך אחרי תהליך קצר יחסית, האנשים עימם אני עובדת בקליניקה משפרים משמעותית את מערכות היחסים. עכשיו, במקום שעד לא מזמן היו כאב וסבל, יש שמחה, קלילות והנאה. וכן, זה מצליח גם כשבן/בת הזוג נאלצים להגיע לבד. 

אחד הדברים שאני מאמינה בו מאוד חזק, שכל זוג לקראת נישואים חייב להגיע ולקבל ייעוץ וכלים לפני הקמת המשפחה, זה מבטיח זוגיות מוצלחת וממקסם את הזוגיות. 

אני מאמינה שאפשר לשפר כל מערכת יחסים:  אפשר להחליף את מאבקי הכוח בדיאלוג זוגי מכבד ויעיל, ואפשר לקיים מערכות יחסים בלי מריבות שמטעינות אותנו באנרגיה, מוטיבציה ושמחה, בכל תחומי החיים.

0526133304