דף הבית   >   קהילות גומא-גבים   >   קהילות גומא-גבים
קהילות גומא-גבים
נופר לנדסמן
מאמן אישי למבוגרים, ילדים ובני נוער
nufarlandsmann@gmail.com

נופר לנדסמן -מאמן אישי למבוגרים, ילדים ובני נוער

מאמן ומנחה קבוצות

לעולם האימון הגעתי כשמאחורי 12 שנים בהם הוכשרתי, חקרתי וצברתי ניסיון וידע רב מעולם החינוך הבלתי פורמלי במסגרות שונות והמובילות בישראל לילדים ונוער תוך הובלת מאות ילדים ובני נוער במסע האישי שלהם למימוש הפוטנציאל הטמון בהם. לאורך שנות עבודתי, ילדים, חינוך והדרכה הפכו למשמעות חיי.

אני יליד רחובות, נשוי לשני ואבא לעומר, נטע וגבע. בעל תואר ראשון ותעודת הוראה בפסיכולוגיה ותואר שני במנהל עסקים. בנוסף, אני מנחה קבוצות מוסמך מטעם משרד החינוך ובעל תעודת גישור בניהול וגישור משפחה ומתמחה באתגרי גיל ההתבגרות תוך העצמה אישית, מתן כלים וטכניקות לשינוי דפוסי מחשבה, פעולה והתנהגות, ניהול העצמי, שליטה על כעסים ופיתוח הכישורים חברתיים ויכולות המנהיגות.

רכשתי הכשרה מלאה במרכז הישראלי לאימון וגישור- "גומא", בנוסף הוכשרתי לאימון והעצמת ילדים וילדים בעלי ADHD. בימים אלה, אני בעיצומה של הכשרת אימון קבוצתי ופיתוח מנהיגות.  

האני מאמין שלי באימון הוא לייצר הזדמנות לכל ילד להעצים את עצמו, לראות את העולם "בגובה העיניים" ולחוות הצלחה. סיפורי האישי יחד עם הניסיון העשיר שלי עם ילדים ונוער מסייעים לילד לייצר תמונה עתידית מיטבית של חייו, לראות את הכוחות שלו ולהביא אותם לידי ביטוי בחיי היומיום שלו. 

 

 נופר לנדסמן

אימון אישי והנחיית קבוצות לילדים ובני נוער

https://nufarlandsmann.wixsite.com/teenagerslifecoach

https://www.facebook.com/metromethod/?modal=admin_todo_tour

 050-8560911

nufarlandsmann@gmail.com