דף הבית   >   קהילות גומא-גבים   >   קהילות גומא-גבים
קהילות גומא-גבים
דנה שתיוי
מאמנת אישית להעצמה, צמיחה והתפתחות
danashtivi@gmail.com

דנה שתיוי -

נעים להכיר!

שמי דנה שתיוי ואני מאמנת אישית להעצמה, צמיחה והתפתחות. ההתמחות שלי הינה ביצירת פריצות דרך בחיים.

 

מה הייחודיות שלי?

החיבור בין עולם העסקים ותפקידי ניהול בכירים לבין תהליכי אימון אישי. עולם העסקים והניהול הכשיר אותי לתכנון לטווח ארוך וראייה רחבה, הצבת יעדים והשגתם, תוך ניהול תהליכים ובניית מסגרת יצירתית, והתמודדות עם בעיות מורכבות.

צמחתי בעולם הניהול והעסקים, הגעתי לעולם האימון מתוך צומת דרכים, וזכיתי בתהליך התפתחות אישית עצומה, שהביאה אותי להצלחות רבות ושיפרה כל תחום בחיי.

אני מאמינה שאם באמת רוצים – הכל אפשרי! וכי תהליך אימון אישי מחזק את המנהיגות הפנימית, יוצר מיקוד וסדר עדיפויות ברור, המסייע בקבלת החלטות, קביעת מטרות ויישומן בהצלחה.

כיום, אני מלווה ומאמנת אנשים לשינוי דפוסי התנהגות וחשיבה, לחיזוק תחושת הנוכחות והבטחון בחייהם האישיים, במצבים של תקיעות ותסכול, אי קבלת החלטות וחוסר יכולת לצאת לפעולה.

בעיניי, שינויים ומשברים הם חלק בלתי נפרד מהחיים, אך טמונה בתוכם הזדמנות, אם רק יודעים להפוך אותם למנוף של צמיחה. מערכת היחסים שלנו עם הצלחה וכישלון היא מורכבת. כישלונות הם אמנם לא נעימים, אבל הם חלק מהחיים, ובלי לקחת את הסיכון ולהסכים לשלם את המחיר מדי פעם, לא נוכל להשיג את המטרות שלנו, הפחד ינהל וימנע מאתנו אפילו לנסות.

בתהליך אימון אישי איתי תקבל כלים להתמודדות עם דימוי עצמי נמוך, חוסר בטחון, אי הצלחה, קבלת החלטות, שיפור איכות החיים, צמיחה ומימוש עצמי.  יחד, ניצור שינוי משמעותי בחייך. אני כאן עבורך, לכוון, לתמוך ולהוביל אותך להצלחה בכל תחומי החיים.

בהכשרתי אני בוגרת המסלול להכשרת מאמנים של גומא – המרכז הישראלי לגישור ולאימון, בעלת תעודה הסמכה מטעם לשכת המאמנים בישראל. בנוסף, הנני בעלת תואר ראשון במנהל עסקים, התמחות במימון. משמשת בתפקיד סמנכ"לית כספים בחברת השקעות, בעלת ניסיון עשיר בתחום הכספים, ההשקעות והנדל"ן.

אשמח לשוחח,

דנה.

 

טלפון:       054-4680834       אימייל: danashtivi@gmail.com   
    פייסבוק: https://www.facebook.com/dana.shtivi