דף הבית   >   קהילות גומא-גבים   >   קהילות גומא-גבים
קהילות גומא-גבים
רפי אלבז
קואוצ'ר ומנטור לשינוי הרגלים ודרך חיים
rafieli3@gmail.com

רפי אלבז -

שלום,שמי רפי אלבז ,קואוצ'ר ומנטור לשינוי הרגלים ודרך חיים.

  תושב חיפה, בן 50,נשוי ואב לחמישה ילדים,בוגר המסלול להכשרת מאמנים במכללת "גומא לגישור ואימון". בחרתי ללמוד אימון לאחר 15 שנות עבודה בהדרכה בתחום הטיפול בהתמכרויות,רובן במרכזי טיפול הטובים בארץ לשיטת 12 הצעדים.

 הנני יועץ מוסמך הרשות למלחמה בסמים ומרצה בכיר בהכשרת תוכנית 12 הצעדים לאנשי צוות מקצועיים ,מנחה קבוצות וסדנאות המותאמות לנוער בסיכון.

תחום ההתמכרויות לחומרים,הרגלים מעכבים והתנהגויות סיכוניות, מתחיל בשימוש לרעה.אנחנו מייצרים הרגלים,ומשרתים אותם.

צברתי את הניסיון הכלים והידע המשולב לזהות את מקור ההרגלים הללו: בתפיסת העולם,במערכת האמונות ובניהול העולם הרגשי, ולאמן אותך תוך לימוד ותרגול כלים מעשיים לשמירה על הימנעות ולשינוי ההרגלים. מחיבור להוויה עד להישגים בעשייה.

זאת,תוך איתור העוצמות,החוזקות,הערכים ומערכת העקרונות הרוחניים, הטמונים בך ומחכים רק לשיום תרגול והטמעה בדרך החיים החדשה.


אני מביא ניסיון חיים  אותנטי ועשיר לאחר שינוי אישי מעורר השראה שעשיתי בחיי, ובעיקר מאמין כי ,במקום בו פחדתם לצעוד,עוד תראו לאחרים את הדרך..                                  
למדתי היטב את השיטה האימונית בת 7 השלבים ורכשתי כלים ומיומנויות רבות לניהול תהליכי אימון באופן מקצועי יעיל אמין ואיכותי.
אני מציע לך את כל הידע והניסיון הזה לאימון,ליווי,הנחייה והדרכה בתהליך השינוי בדרך למטרה שלך ומתחייב לשרת את התפקיד הזה בנאמנות,מחויבות,ודיסקרטיות.


פנו כבר עכשיו לתיאום שיחה מקדימה.

0522661160

rafieli3@gmail.com