דף הבית   >   קהילות גומא-גבים   >   קהילות גומא-גבים
קהילות גומא-גבים
זיו אברהמי
מגשרת

זיו אברהמי - מגשרת

נעים מאוד: זיו אברהמי - מגשרת, עו"ד, אוהבת, חולמת ומגשימה.

בעלת תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת בר אילן. עורכת דין ותיקה (משנת 1999) ועצמאית משנת 2009. מגשרת משנת 2014 ומשמשת כמתרגלת בקורסי גישור מטעם לשכת עורכי הדין.

תחומי עיסוק והתמחות

גישור בתחומים פיננסיים ושוק ההון; גישור עסקי ומסחרי; גישור בפירוק שותפות / עסק; גישור בקהילה / מול רשויות; גישור מול ספקים/נותני שירות; גישור בין שכנים; גישור בעבודה / פנים ארגוני;  שוק ההון / פיננסי, קרנות גידור, עסקי-מסחרי, עסקאות, חוזים ומשא ומתן, שיתופי פעולה ושותפויות. הקמה וליווי חברות / שותפויות משלב הייזום וההקמה, ליווי וייעוץ משפטי ועסקי שוטף. שירותי נאמנות לקרנות גידור.

אני גאה להיות מחלוצות התחום בענף שוק ההון והפיננסים בארץ, ופועלת על מנת לקדם ולהנגיש את הגישור הן ברמה המוניציפאלית והן בקרב חברות מובילות ויחידים, במסגרת הכשרות וקורסים המותאמים לקהל היעד.

היום פותרים סכסוכים באמצעות גישור

העולם העסקי, לצד תחומים נוספים כגון סכסוכים אישיים וסכסוכים במשפחה, מתקדמים למציאות חדשה בה הצעד הראשון בפתרון סכסוכים מתחיל בפנייה לגישור. אני מאמינה כי התהליכים שאנו רואים בשנים האחרונות יתעצמו ויהפכו את הגישור לברירת המחדל בכל הנוגע ליישוב סכסוכים, הן בתחום העסקי והן בתחום האישי. כבר בניסוח חוזים והסכמי שותפות או שיתופי פעולה, סעיפי הגישור יתפסו את מקומם של סעיפי בוררות או תחום שיפוט, ומערכת המשפט תהא הברירה האחרונה בלבד.

החזון שלי

אם מותר לי להיות אידיאליסטית לרגע, בנוסף לתועלותיו הברורות, הגישור הוא פתח לחברה טובה יותר. פשוט כך. דמיינו לעצמכם עולם שבו כל סכסוך, בכל נושא, נפתר בגישור ובהסכם שנערך על דעת שני הצדדים תוך שמירה על האינטרסים החיוניים לכל אחד מהם. זה אפשרי ואף מיושם מדי יום בתהליכי הגישור הרבים והשונים המתרחשים בכל ענפי המשק ברחבי הארץ.

דמיינו את הגישור נכנס לחיינו כחלק בלתי נפרד מההתנהלות היומיומית, כששפת הגישור והמו"מ השיתופי נלמדים כבר בגן ובבית הספר היסודי.

כולנו חלק ממהפכה. בואו ניקח אותה עוד צעד קדימה.

 

 http://www.gishur-a-z.co.il ;  פייסבוק: זיו אברהמי