דף הבית   >   קהילות גומא   >   קהילות גומא
קהילות גומא
נגה בוסו
מאמנת אישית
nogab@actcom.net.il

נגה בוסו - מאמנת אישית

אימון אישי לצמיחה והגשמה

 

בחרתי בעולם האימון לאחר קריירה ארוכה ומוצלחת במגזר הציבורי והעסקי בתחום הבריאות ורווחת הפרט.

אני מלווה אנשים שזקוקים למישהו שיאמין ביכולת שלהם להגשים את עצמם, שמאמין שמגיע להם לחיות חיים מספקים, שמחים ובעלי משמעות, ורוצים ליצור שינוי משמעותי בחייהם. בתהליך האימון אני יוצרת מרחב בטוח לביטוי אישי, מאפשרת למתאמן להתבונן עמוק פנימה, וברגישות, הקשבה, לב פתוח ויצירתיות מלווה את המתאמן לעבר היעדים ששם לעצמו, בדרך לחיים של הגשמה. 

 

מהעולם העסקי הניהולי אני מביאה איתי לאימון ניסיון עשיר בעבודה עם אנשים וליווי תהליכי התפתחות ושינוי, העצמה, הקשבה, יכולת רתימת אנשים להשגת מטרות, יכולת אנליטית, יצירתיות, תשומת לב לפרטים הקטנים המבדילה בין תפל לעיקר, חיזוק המוטיבציה לעשייה ומחויבות להצלחה.

 

מעולם הטיפול במצבי חולי, אני מביאה איתי לאימון אהבה לאנשים, עבודה עם הלב, נתינה, סבלנות, אמפתיה, אנושיות, חמלה, הכלה, הקשבה מעבר למילים, יכולת אבחנה, ראיית האדם כשלם והתייחסות לא רק לפן הגופני אלא גם לפן הפסיכוסוציאלי, והרבה אופטימיות ואמונה בכוח הטמון בכל אחד מאתנו להתמודד עם קושי.

 

אני מאמינה כי לכל אחד מאתנו יש את היכולת להצליח, ולהגשים את עצמו אך לפעמים אנחנו זקוקים למישהו שיאיר את דרכנו ויעזור לנו להתחבר לכוחות הטמונים בנו. אשמח ללוות אותך בדרך להשגת המטרות והיעדים שלך ולעזור לך לממש את עצמך ואת הפוטנציאל הגלום בך.

 

אני בוגרת תואר ראשון בסיעוד (B.S.N.) ותואר שני במנהל ציבורי (M.P.A), בוגרת המסלול להכשרת מאמנים בגומא – המרכז ללימודי גישור ואימון, ובוגרת קורס הכשרה עפ"י מודל 'רווחה במצבי חולי כרוני' (W.C.C).

תחומי ההתמחות שלי כמאמנת אישית:

* אימון אישי הווייתי – שיפור קשרים בינאישיים, חיזוק תחושת הערך והביטחון העצמי, הגשמה אישית, תהליכים אחרים בנושאים שביני לבין עצמי, ניהול קונפליקטים, תהליכי בחירה וקבלת החלטות בצמתי דרכים, ונושאים אחרים בהם ברצונכם להגיע לתחושת בהירות.

* אימון לקריירה – הבנה של מה חשוב לך בקריירה, בחירת הדרך הטובה ביותר להתנהל בעולם העבודה תוך הרגשת סיפוק, אתגר, הנאה ומימוש עצמי.

 

* אימון לגיל השלישי – הפרישה מהעבודה יכולה להיות הליכה אל הלא נודע, אך גם הזדמנות לתכנן וליצור את החיים שתמיד השתוקקתם שיהיו לכם, ולא יכולתם לממשם מפאת מחויבויות אחרות. נצא למסע משותף לגילוי ההזדמנויות הייחודית והחדשות לצמיחה, הנאה, עניין, משמעות והגשמה.

 

* אימון לרווחה במצבי חולי כרוני – זיהוי הממדים החיוביים בחייו של האדם וגיוסם לטובת התנהלות אפקטיבית בחיים, מתן כלים ואפשרויות לניהול עצמי בצל המחלה, לחולה ומשפחתו.

 

 

"תן לדמיון להוביל את חייך, לא להיסטוריה" (סטיבן קבי)