דף הבית   >   קהילות גומא-גבים   >   קהילות גומא-גבים
קהילות גומא-גבים
מיכל גורדון
אימון אישי
michalgordon.4u@gmail.com

מיכל גורדון - מאמנת אישית וקבוצתית

מיכל גורדון MA.  מאמנת אישית, מרצה לחינוך והתפתחות אישית, ומדריכת הורים. בעלת תואר שני בבריאות הוליסטית בשילוב אומנויות ותואר ראשון בחינוך.

את דרכי המקצועית אני רואה כמסע של התפתחות אישית: התחלתי כגננת במשרד החינוך. לאחר שתים עשרה שנים מלאות אתגר,אהבה,יזמות ותחושת סיפוק, יצאתי לשנת שבתון בידיעה שיש לי עוד שבילים לצעוד בהם. המשכתי לתפקידי הדרכה במשרד החינוך.בעקבות סדנאות ותהליכים שעברתי בתחום הגוף-נפש התחלתי לטפל ולהעביר סדנאות: דמיון מודרך, רייקי, ציור אינטואיטיבי ועוד והרצאתי במכללות לרפואה משלימה בנושאים דמיון מודרך ומודעות.

במקביל למסע המקצועי המשכתי כל הזמן ללמוד ולהתמקצע: למדתי לתואר שני בבריאות הולסטית, וקורסים רבים ביניהם אימון אישי, הנחיית קבוצות, הדרכת הורים ועוד מגוון קורסים שתרמו להתפתחותי האישית והמקצועית.

בשנים האחרונות אני מאמנת אישית למבוגרים, ילדים ונוער, אני מרצה בנושאי חינוך, מדריכת הורים ומנחה סדנאות אימון אישי בקבוצה.

לאימון האישי אני מביאה איתי מגוון כלים מתחומים שונים שמעמיקים את עבודת האימון, מעל עשר שנות נסיון בהובלת אנשים בתהליכי צמיחה ושינוי, הרבה הכלה ויכולת הקשבה והרבה אהבה לאנשים.

בנימה אישית- כל מתאמן הוא עולם ומלואו, ולפני כל אימון אני מתרגשת מחדש להכיר,לפגוש ולהתחבר לעוד עולם. אימון אישי בשבילי הוא לא עוד שיטה אלא אורח חיים- להתבונן בעצמנו, לדייק לעצמינו מה נכון וטוב לנו, להתחבר לנקודות החוזק שלנו ולהצלחות שלנו ועם כל המשאבים שלנו להציב לעצמינו כל הזמן מטרות ולפעול להגשמתן.