דף הבית   >   קורסים בגישור   >   קורס גישור בשיתוף המרכז האקדמי

קורס גישור בשיתוף המרכז האקדמי

קורס גישור בשיתוף המרכז האקדמי

גישור עכשיו!

לימודי גישור במרכז האקדמי בשיתוף גומא המרכז המוביל ללימודי גישור.

המרכז האקדמי למשפט מזמין את הסטודנטים והבוגרים להתפתח בלימודי גישור כחלק מתהליך משפיע ומעשיר לתואר שברשותכם.

זה הזמן ללמוד גישור בגומא, המרכז לאימון ולגישור מאז 1998 ולהצטרף לאלפי בוגרים שמחזקים את ערך הגישור בחיי היומיום שלהם ובקריירה. העולם החדש מזמין גם אתכם להצטרף למאה ה-21 שהיא יותר מגשרת ויותר משפיעה, מעשירה ומתפתחת.

ההרשמה בעיצומה חייגו אלינו: 1800-366-116

הטבה ייחודית לסטודנטים ולבוגרי המרכז האקדמי למשפט ועסקים.

המרכז האקדמי:

המרכז האקדמי הוקם ברוח של חדשנות, מתוך ראיה גלובלית של אתגרי המאה ה-21, הוא פועל כבר למעלה מ-20 שנים. הנהלת המרכז והסגל הרחב גאים להמשיך להוביל קדימה את המוסד שהפך מוכר ומוערך הן באקדמיה, במגזר הפרטי ובמגזר הציבורי. במרכז האקדמי למשפט ולעסקים פועלות הפקולטה למשפטים לצד הפקולטה למנהל עסקים, ובמסגרתן מתקיימים החוג למשפטים, החוג למנהל עסקים והחוג לחשבונאות.

המרכז האקדמי מחויב להכשיר את תלמידיו להצליח בהתמודדות עם אתגרי עולם גלובלי, מתפתח ותחרותי ולעודד מנהיגות עסקית, כלכלית וחברתית חדשה. המרכז האקדמי מארח מדי שנה סדנאות חוקרים בינלאומיות, משתף פעולה עם אוניברסיטאות רבות בעולם ועם חוקרים מובילים בארץ בכתיבה ועריכה של כתבי עת אקדמיים ומפעיל קורס קיץ רב לאומי באוקספורד. הגישה הגלובלית של המרכז האקדמי מאפשרת לסטודנטים חופש מחשבתי וביטחון ביכולותיהם וכישוריהם להשתלב בתחומם בכל עמדה ותפקיד אשר עולם התעסוקה המודרני מזמן.

מכללת גומא

גומא הינה חלוצה בישראל בתחום לימודי גישור ופועלת להסמכת מגשרים משנת 1998. מאז ועד היום הסמיכה גומא אלפי מגשרים בישראל. 

לימודי הגישור שלנו נערכים על פי מודל של הגישה התהליכית.

 הצוות של גומא מקצועי, מומחה בשיטה של גומא, הרואה בתחום הלימוד אותו הוא מנחה ומוביל שליחות חברתית, מונע מרצון עז להטמיע את משנתו להשפיע ולסייע. 


גומא בוחרת את הבוגרים המצטיינים שלה לפעילות בתוך ארגונים ומול הציבור הרחב, הצוות הפועל מקבל הנחיות, סופרוויז'ן ומעקב על כל הפעילות המתבצעת באמצעותו. 

התהליכים המועברים בקורס גישור מטעם גומא הינם תהליכים שנכתבו בגומא, לכל לקוח אנו מתאימים את הפתרון המתאים לאתגרים ולתמונת המציאות הספציפית שלשמה הגיע וזאת לאחר אבחון ובחינת המטרות המשותפות.

 

השאירו פרטים ונשוב אליכם