דף הבית   >   קורס גישור   >   מגשר מאמן

מגשר מאמן

חדש ובלעדי לגומא-גבים ולראשונה בעולם הגישור והאימון
קורסי גישור בתוספת כלים אימוניים
 קורסים מעשיים ותכליתיים המאפשרים להתמודד עם אתגרים פנימיים תוך התייחסות לסביבה ומערכות יחסים

צוות גומא-גבים הותיק והמקצועי הרואה בתחום הלימוד אותו הוא מנחה לא רק מקצוע, אלא שליחות חברתית, חקר ומצא כי  קיים חיבור אינטגרלי בין עולמות האימון והגישור כעולם מלא ושלם.

"אי אפשר להתעלם מהאמת הפשוטה והבסיסית שאיזון ושלווה פנימיים הם לא רק בתוכנו ומושפעים ישירות  מקונפליקטים בינאישיים המצריכים גישור בינינו לבין האחר. וההפך, לא ניתן באמת לפתור קונפליקט בינאישי ללא התייחסות למה שמתכולל בתוכנו, לקונפליקט הפנימי" שרון רנדליך

גומא-גבים | 20 שנה | של עשייה והובלה |

תהליך אימון פנימי עם כלי גישור זהו מודל ייחודי ובלעדי לגומא-גבים המקנה ארגז כלים מלא שיאפשר למאמנים להתמודד עם קונפילקטים שנוצרים.

 

גישוראימון - תהליך הגישור עם כלים אימוניים מתייחס לליווי השינוי עם כלים עמוקים יותר שיעניקו מיומנות רכות נוספות העוסקות ומתבוננות הנפש האדם, וזאת על מנת לקדם את תהליך הגישור.

 

הגישור התהליכי שם את הדגש על הבנת המורכבות התהליכית של הגישור, זאת בשונה מהעיסוק בתוכן הגישור.

שיטת הלימוד בגומא-גבים שמה את הדגש על התהליך, מבלי להפחית בחשיבותו של התוכן. ואולם, הבנת המרכיב התהליכי בגישור לעומקו מאפשרים למגשר את היכולת להתמודד בהצלחה רבה יותר עם הקשיים השונים והאתגרים שמזמן הקונפליקט והמגושרים, ולהפוך למגשר טוב יותר ויעיל יותר.

במסגרת לימוד הגישור התהליכי בגומא-גבים אנחנו מעמיקים את הידע של הלומד ומאפשרים לו הכרה עם כלים יעילים מתחומים תהליכים שונים, כגון – הגישור הנרטיבי, הגישור הטרנספורמטיבי, היבטים קוגניטיביים המבוססים על תיאוריית הלמידה המתווכת, והיבטים אנרגטיים בגישור וכלי אימון. אנחנו מאמינים כי הכרת כלים אלו וידיעת השימוש הנכון בהם מאפשרים להצמיח מגשרים יעילים לעצמם ולמגושרים.

 

עולם חדש מלא ושלם | אינסוף אפשרויות צמיחה ומימוש עצמי |

שיוצרים את השינוי | תהליך מעשי רב עצמה

  • בית הספר היחיד המחבר את עולם האימון והגישור ומקנה כלים אימוניים למגשרים וכלים גישורים למאמנים.
  • הבוגרים של גומא-גבים נהנים מחברות בקהילת המגשרים המובילה בארץ, שנותנת לחבריה מגוון כלים להתפתחות אישית ומקצועית, התמחות וקידום עסקי.

 

מהרו להבטיח את מקומכם :

20 שנה של הכשרת המומחים שמובילים את תחום האימון והגישור!

 

בוא ללמוד איתנו באחד הקורסים וההתמחויות המושלבות שיפתחו בפניך מגוון אפיקי תעסוקה חדשים לצד עבודה בעלת מימוש עצמי, אתגר וסיפוק.

 

בוא ללמוד מהטובים ביותר, המנוסים ביותר, המבוקשים ביותר!

 

לפרטים נוספים על מגוון הקורסים, ההכשרות וההתמחויות שלנו חייגו כבר היום:

1800-366-116
השאירו פרטים ונשוב אליכם