דף הבית   >   מרכז תוכן   >   כל שנבקש לו יהי/ א' תשרי התשע"ז

כל שנבקש לו יהי/ א' תשרי התשע"ז

כל שנבקש לו יהי/ א' תשרי התשע"ז

משהו במידות משכין שלום במוחנו, אוהבים אנו למדוד ולהשוות את המרחק והזמן ,לתת לעצמנו ציונים ודרגות ובמיוחד למדוד את הכוכבים, כאילו אכפת להם בכלל אם זה מרס או מרקורי ונוס או נגה. הצורך הזה למדוד ,לסמן ולהשוות קשור כנראה לאי יכולתנו לתפוס את הזמן ,אותו/ה מורה המתחמק/ת מאתנו שוב ושוב. מקדמת דנא מנסים אנו להציב לו/ה מלכודות. יום ולילה ,ארבע עונות, הגדלנו לעשות וציינו ימים מיוחדים בהם אורך היום והלילה זהים וקידשנו אותם, למנות 12 חודשים ,תשרי, חשוון....אב, אלול ,כשבכול אחד מהם בממוצע 30 ימים א,ב,ג,..למרות אי ההבנה בין השמש לירח ניצח זה האחרון וכפשרה הוספנו פעם ב 4 שנים חודש מעובר.

אוהבים אנו לתת בהם סימנים בימים האלו ולהעניק להם סגולות ולאמר כי ביום זה הממוספר בספרה העברית א' בחודש תשרי לשנת התשע"ז הוא ,הוא היום שבו נוכל לבקש בקשות ושבוע לאחריו לבקש סליחה. שימו לב לסדר, קודם מגיעה השמחה הגדולה והבקשות הכמוסות ביותר שלנו ורק לאחריהן מגיעות התחינות, המחילות והסליחות. מבקשת מאתנו היהדות לפתוח את השנה בשמחה, פתח לנו שער בו יכנסו כל בקשותינו וימלאו את חיינו שמחה גדולה...עצרו לרגע ,אתם הקוראים ורשמו בפניכם (ורשימות אלו הן רק בינכם ובין עצמכם):

  • מה משמח אתכם?
  • מה יגרום לכם לשמחה גדולה ,אושר גדול?
  • מה אתם רוצים?
  • תרשמו כמה משפטים המכילים מילים חיוביות בלבד, בזמן הווה המגדירים את מה שאתם רוצים רק עבור עצמכם בלבד.

התמונה הזאת שליוותה את ספרי ילדותי בו יושב זקן שזקנו העבות מתערבב עם העננים ,בידו האחת מחזיק ספר עם כריכת עור ובידו השנייה עט מוזהב, סביבו נמצאים עוזריו מלאכים וכרובים נעימי סבר הממתינים בסבלנות לכל בקשותיי עדין מתעתעת את מחשבותיי. כל כך רוצים אנו  כי יהיה יום אחד ומיוחד ,א תשרי, בו תרד השכינה, האחד והיחיד, ההתחלה שהיא הסוף, היום שאין בו יום ולילה, ויפנה רק אלינו, יקשיב לבקשותינו ובאין זמן יצור את היש מאין-במילים שלנו -נס. צוחקת אני לעצמי כי עדין ממרומי גילי ומשקלי אני עדין ממתינה לאיזה כרוב קטן או אולי אמגוש שישב לו על כתפי וילחש לי סודות ורזים, הגם אתם הקוראים?

ולפיכך קוראים יקרים התכנסו הלום – להודיעכם כי אכן מתרחש נס ואכן מסוגלים אנו ליצור את היש מאין וחלקנו רוצים לתת את הכבוד לשכינה ולא לעצמם. השכינה שוכנת בנו גם אותם עוזרי כבודו בעלי כנפיים שוכנים בתוכנו, בנו נימצא אותו ספר עב כרס הרושם את תפילותינו ורק אנו יכולים לרקוח את השיקוי שייתן לנו את הכוח המאגי להפוך את חלומותינו למציאות. (דלעת למרכבה, עכברונים לסוסים וכמה כוכבים לשרשרת יהלומים)

מעניין אותי תגובותיכם עכשיו -אוף, אוייש, אכזבת אותי או באמת? מעניין!

רק אנחנו שחייבים עדין למדוד את הזמן ולתת בו סימנים, רק אנחנו עדין זקוקים לנסתר ,למופשט, לבלתי ניתפס ע"י מוחנו לחולל נס וליצור את היש מאין כי הרי איך יתכן שלנו יש את התשובות, כן הם כבר רשומות במוחכם, אך עדין בלתי נגישות. תופתעו לשמוע שגם אני אומרת שזקוקים אנו לנס שיסיר את המסך, יפתח את השער וייתן להן ,לתשובות להיכנס אל ההיכל, המפתחות לבקשות נמצאים אצלכם:

  • מפתח ראשון- שימחה
  • מפתח שני – סליחה, בעיקר לעצמנו
  • מפתח שלישי- תחפשו איזה מנוע הוא המתאים, מנוע עוצמתי שיניע את השינוי

 

זהרה לוין-מטפלת הוליסטית בשיטת מוח אחד

Zohara3as1@zoharafarm.com

050-5236587

למידע על עולם האימון האישי לחצו כאן!

למאמרים נוספים