99 סוגי קואצ'ינג הנפוצים בארץ כיום עם הספר קצר מהם
דף הבית   >   מרכז תוכן   >   סוגי קואצ'ינג הנפוצים בארץ כיום

סוגי קואצ'ינג הנפוצים בארץ כיום

סוגי קואצ'ינג הנפוצים בארץ כיום

סוגי קואצ'ינג לאימון לזוגיות מוצלחת


זוגיות מוצלחת תלויה פעמים רבות בהבנה של צורכי בן הזוג השני, ותפישה נכונה יותר של הציפיות שלנו בתוך המרחב הזוגי. מי שעדיין לא נמצא בזוגיות יכול לשפר באמצעות האימון את התקשורת הבינאישית. זוגות קיימים שנמצאים במשבר יכולים לצלוח אותו בעבודה משותפת עם מאמן, המכוונת לשינוי דפוסים שפגעו בתקשורת הזוגית בתוך המשפחה. קיימים מספר סוגי קואצ'ינג בתחום זה, שחלקם ממוקדים בשינוי הסיפור שאדם מספר לעצמו על חייו ואחרים בשינוי התנהגותי של הפעולות היומיומיות בחיים המשותפים.
אימון עסקי

הן אנשי המכירות הטובים בעולם והן היזמים המצליחים ביותר מתאפיינים בתכונה אחת בולטת: שאפתנות. האימון האישי בתחום העסקי מאפשר לגשר על הפער בין המציאות הנוכחית למציאות הרצויה, באמצעות שינוי דפוסים שמונעים מאותו אדם לקדם עסק נוכחי או לפתוח בקריירה חדשה ומוצלחת. 
סוגי קואצ'ינג רבים המתמקדים בתכונות האישיות, זהו האימון המתאים ביותר לקדם מגוון רחב של מאפיינים בעסק ולהצליח לפתוח שווקים חדשים, להניע עובדים בצורה טובה יותר ולממש את הפוטנציאל העצום הטמון בכם.

אימון בשיטת NLP

האם שמתם לב שיש אנשים שמסוגלים להוביל אתכם לבצע פעולות או לרכוש מוצר כלשהו בעוד אחרים גורמים לכם לתחושה לא נעימה? המוח שלנו מסוגל לפענח סמלים שונים, טון ואופי דיבור וצורת התנהגות של אחרים ולהתאים את התנהגותנו לכל סיטואציה. אימון בשיטת NLP מבוסס על "תכנות מחדש" של הדרך שבה הכרתנו עובדת, מתוך הבנה של החוויה הסובייקטיבית של כל אדם בעולם. באמצעות שיטה זו ניתן לשפר הן את כישורי השיווק והן את כישורי התקשורת הבין אישית, ולהאיר תחומים רבים בחיינו שבהם דפוס התנהגות שגוי מוביל לקונפליקט. תוך שינוי מתוך הבנה, ניתן ליישם את הלימודים בפועל הן בחיינו האישיים והן בעזרה לאחרים.

אימון בשיטת גאשטלט

שיטת הגשטלט מבוססת על התפישה שהשלם הוא יותר מסכום חלקיו. שילוב של מספר שיטות וטכניקות שונות בתחום האימון, יכול לסייע באימון מורכב או אימון שלא הצליח להניב תוצאות באחת מהשיטות הקלאסיות. למעשה, מדובר בטכניקות שונות שלקוחות מעולמות האימון העסקי, הפסיכולוגיה ההתנהגותית וה-NLP, כמו גם שיטות נוספות אחרות. כל אלה מעניקים למאמן סט כלים שלם ליצירת מטריית שירותים לאימון מגוון ורחב של אנשים בעלי דפוסי התנהגות שונים המעכבים אותם בדרך להצלחה.

לסיכום, אלה מספר סוגי קואצ'ינג נפוצים שאותם ניתן ליישם באמצעות שיטות ומתודות שהתפתחו עם השנים, שילוב בין הסוגים השונים יכול להעניק למאמן ראיית עולם רחבה יותר, ויתרון משמעותי ביחס למאמן שהתמחה רק בשיטה אחת.


לחצו כאן מידע נוסף על קורס קואצ'ינג!

 
למאמרים נוספים