95 לימודי קואצ'ינג - למה כולם מדברים על זה?
דף הבית   >   מרכז תוכן   >   לימודי קואצ'ינג - למה כולם מדברים על זה?

לימודי קואצ'ינג - למה כולם מדברים על זה?

לימודי קואצ'ינג - למה כולם מדברים על זה?

לימודי קואצ'ינג -

למה כולם מדברים על זה?

גם לכם נדמה שכולם סביבכם בלימודי קואצ'ינג? שכולם מדברים על למה זה כדאי ואיך זה משנה חיים?

בואו נדבר על זה רגע....

איך ולמה זה התחיל?

זה היה בשנות התשעים כשהוא הגיח אלינו....המושג קואצ'ינג. מאז ועד היום, הוא שגור בפינו ונחשב לתחום מבטיח בעולם הרחב של מקצועות האימון.

מה הפך אותו לכזה מטאור?

העובדה שהחיים שלנו , כן, של כולנו, צופנים לנו בחובם אתגרים, מכשולים, קשיים ומהמורות. אז נכון שלעיתים אנחנו צומחים מתוך אותם אתגרים או משברים אך כמה פעמים קורה לנו שהם פשוט תוקעים אותנו. גורמים לנו לומר משפטים מחלישים כמו : "אין לי כוח יותר", "אני לא מסוגל", "זה גדול עלי..." וכדומה?

בדיוק במקום הזה נכנס המושג "קואצ'ינג"- מטרתו לסייע לאנשים להתמודד בשלבי משבר או מעבר, בזמני שינוי או כאב. ללוות את המתאמן בתהליך שיאפשר לו לצמוח ולהתקדם במקום להרים ידיים.

הצורך של אנשים בליווי כזה רק הולך ועולה ככל שהחיים שלנו נעשים מורכבים יותר ויותר.


לימודי קואצ'ינג - הקסם האמיתי

הקסם טמון בכמה נקודות עיקריות. אתם תבחרו את הנקודות שהכי מקסימות אתכם:

  1. במהלך לימודי קואצ'ינג מקבלים המשתתפים ארגז כלים נרחב שבעזרתו הם מסייעים למתאמן ברמה הפסיכולוגית וברמה הפרקטית להשיג את המטרות שהציב לעצמו, להתגבר על הקשיים בדרך להשגתן ובעיקר, להגיע ליעדים שסימן לעצמו. בוגרי לימודי קואצ'ינג מספרים שארגז הכלים הזה סייע להם בחייהם ובמימוש הפוטנציאל של עצמם, לא פחות מאשר למתאמנים שלהם.
  2. כל יום וההפתעות שלו- הקואצ'ר פוגש בכל יום כמה מתאמנים שונים. כל אחד ועולמו, כל אחד וסיפור חייו. לקואצ'ר אין רגע דל- היומיום מלא בהפתעות, בחידושים ובעיקר בסיפוק מטורף שהצליח להעלות אנשים על דרך המלך של חייהם.
  3. אפשרות להתפתח- עולם האימון רק הולך ומשתכלל, וכך גם אפשרויות הצמיחה האישית של הקואצ'ר. מעבר לקורס אימון הבסיסי, יוכל הקואצ'ר להתמחות בתחומים נקודתיים יותר בתחום האימון. כמו: אימון לאנשי עסקים, למנהלם בכירים, לזוגות, משפחות ועוד...

 

בשורה התחתונה, עולם האימון עוד לא אמר את דברו והוא עוד צופן לנו חידושים רבים בהמשך.

איך אנחנו יודעים?

כי אנחנו ממש בתוך העולם הזה, מבינים ומזהים את הלך הרוח. רואים את הצורך מהשטח שרק הולך ועולה ויודעים שהשמיים הם הגבול למי שבוחר לימודי קואצ'ינג.

 

מצטרפים אלינו?

הקליקו כאן למידע נוסף על קורסי אימון

 

למאמרים נוספים