93 קואצ'ינג
דף הבית   >   מרכז תוכן   >   קואצ'ינג - הדרך לשינוי

קואצ'ינג - הדרך לשינוי

קואצ'ינג - הדרך לשינוי

יעל, חברה טובה שלי. כבר שנים שהיא לא מצליחה למצוא בן זוג. אם תשאלו אותה למה, יש לה שלל תשובות להשיב לכם. כמו למשל: "הדוגמה האישית שהייתה לי בבית לזוגיות לא הייתה מוצלחת.", "כל הגברים נצלנים", "הגברים שהכרתי לא באמת היו מוכנים להתחייב" ועוד ועוד סיבות ששכנעה את עצמה בהן במהלך השנים.

יכול להיות שחלק מהסיבות נכונות בחוויה שלה אבל לא בגללן אין לה עדיין בן זוג.

ערב אחד היא התקשרה אלי, שוב, ממורמרת בסיומו של דייט כושל. "נמאס לי", היא אמרה. "לא יוצאת יותר לדייטים".

"בואי לקפה", הצעתי לה והחלטתי לא לחשוש ליחסינו ולכוון אותה לקואצ'ינג.

למה דווקא לקואצ'ינג? כי זו בדיוק הדרך שבה אני הצלחתי למצוא עבודה אחרי תקיעות של כמעט שנתיים. תקיעות שמסתבר, נבעה מפחד. פחד מכישלון, פחד משינוי ופחד מלקבל החלטה. לאחר כמה מפגשי קואצ'ינג עם מאמנת מדהימה הצלחתי להשיג ראיון עבודה ראשון, אחר כך את השני, ובראיון השלישי מצאתי את עבודת החלומות שלי.

לכן החלטתי להציע לה גם ללכת לאימון אישי אשר יוביל אותה בדרך להתמודדות עם הפחדים והתקיעויות שלה בדרך למציאת בן הזוג המושלם עבורה.

היא הגיעה. העיניים עוד נצצו מהדמעות. הושבתי אותה, הכנתי לה קפה, על אף שביקשה יין כדי לשכוח מהצרות J והתחלתי בנאום המחץ שלי:

"את מכירה את האנשים האלו, לא את, אנשים אחרים, שתקועים בחיים שלהם? אלו שרוצים להתחיל דיאטה ולא מצליחים, אלו שלא מוצאים עבודה מלא זמן ובטוחים שזה בגלל שלא מעריכים את היכולות שלהם, או אלו שלא מצליחים להתמיד בשום דבר?"

"כן, מכירה" היא השיבה. "אבל מה זה קשור אלי?"

"זוהי הנקודה, שזה הכי קשור אלייך. כי גם את תקועה. את תקועה במציאת בן זוג ומה שאת צריכה זה עזרה בלשחרר את התקיעות הזו שלך. ואני גם יודעת איך בדיוק תעשי את זה."

"נו איך" היא שאלה.

"קואצ'ינג- זו הדרך, לכי על זה."

"ואיך קואצ'ינג יעזור לי?"

ואז התחלתי לפרט לה את התהליך שעוברים באימון אישי.

איך מצמצמים פחדים, איך פתאום הדרך שנראית ארוכה כ"כ מתקצרת, איך מצליחים להשיג יעדים קטנים בצעדים קטנים בדרך להשגת היעד הגדול, ואיך אנחנו יכולים ליצור לעצמנו תמונת עתיד ורודה ורודה ולחתור לשם".

"אין לי שום יכולת לדמיין כרגע את עצמי בתמונה ורודה שלי מתחת לחופה חיה באושר ועושר", היא אמרה ביאוש.

ואני התעקשתי:"יאלה, תנסי, אין לך מה להפסיד".

 

אז מה בעצם אני באה לומר לכם בסיפור הזה על חברה שלי?

כדאי שתדעו שמחקרים מראים שרובם הגדול של האנשים לא מצליח להגיע  ליעדים שהציבו לעצמם. הסיבות לכך הן בד"כ בעובדה שהם מציבים לעצמם  יעדים שאינם: ריאליים להשגה או ספציפיים מספיק או מוגדרים בזמן.

ולכל זאת מצטרפים הפחדים שצברנו במהלך השנים והחוויות שחווינו ונצרבו בנו.

ואיך זה קשור אליכם?

קורס אימון אישי- הדרך שלכם לזהות את אותם האנשים ואת אותן התקיעויות שהם נתונים בהן ולשחרר אותם מזה ע"י תהליך קואצ'ינג מדויק.

אז אם אתם מנהלים עסק, או מכהנים בתפקיד בכיר בחברה או מנהלים בי"ס או מוסד כזה או אחר ואתם מזהים את העובדים שלכם ואת התקיעויות שלהם, בואו לקורס אימון אישי (עכשיו אפשר גם להצטרף לקורס אימון אונליין) המרתק של גומא- גבים ותחוללו את השינוי המיוחל בחייהם. כי עובד שתקוע בתפקיד זוטר ואתם מזהים אצלו כישורים שיכולים לקדם אותו בארגון יוכל לעבור תהליך ולצאת מאזור הנוחות.

או אולי עובד שמשום מה לא מצליח לנהל לקוחות או אפילו לדבר איתם ואתם תוכלו לעבור איתו תהליך העצמה שישחרר את התקיעות.

בתהליך שתעברו איתם תוכלו להזכיר להם הצלחות מן העבר, לשנות את השיח הפנימי שלהם עם עצמם, להגשים שינוי ובעיקר להצליח להתגבר ולהתמודד עם הפחדים.

ומעניין אתכם לדעת מה עם יעל? זה כבר למאמר הבא שלי... :-)רוצים ללמוד עוד על שינויים? קורס אימון אישי של גומא יכול לעזור כאן!למאמרים נוספים