79 איך מגשימים חלומות- נבו אבוטבול אמן חושים הצעיר בישראל | גומא
דף הבית   >   מרכז תוכן   >   להגשים את החלום

להגשים את החלום

להגשים את החלום

כולם שואלים אותי איך ילד כל כך צעיר מרצה למבוגרים על הגשמת חלומות? זה לא אמור להיות הפוך? מגיל צעיר חונכתי שנכון לחלום ולהגשים חלומות, קל להגיד את זה, לעשות את זה- זה לא כל כך פשוט. במשפחה שלי התמקדנו ב"לעשות את זה". מאז שנדבקתי בחיידק אומנות החושים בגיל 9 אני רק חולם, חולם לאן אני רוצה להגיע.

בחלומי, אני עומד על הבמה, מותיר את הקהל משתומם, ובעיקר, מדמיין את התחושות שלי עם הישמע מחיאות הכפיים. זוהי תחושה מדהימה וסיפוק עצום.והיום, החלטתי לשתף אתכם בחלום

אני חולם להיות 'שם דבר', מוביל בתחום אומנות החושים, נוסע מעיר לעיר, ממדינה למדינה ומרגש אנשים.

ומה עושים כדי לממש את החלום?

צריך לעבוד קשה, ולא לוותר.

למדתי, שבדרך להגשמת החלום יש לא מעט אתגרים ולא מעט כישלונות. החוכמה היא להתמקד בהצלחות הקטנות שבדרך, להבין שכולם נכשלים ו"שלכולם זה לא מצליח בפעם הראשונה". בני דורי מצלמים 120 תמונות כדי לבחור איזו תמונה להעלות לאינסטגרם שלהם, זה בדיוק אותו דבר.כשחלמתי להיות ב GOT TALENT ישראל הרגשתי מעט "משוגע", הסתובבתי בבית ולא הפסקתי לבקש מהורי לרשום אותי לתוכנית, ולא הבנתי למה ההורים לא רושמים אותי? בסופו של דבר, ההורים הסבירו לי שהם חוששים שאכשל ומההשלכות של הכישלון עלי. בתגובה השמעתי להם את "השיר שלי" SEVEN YEARS ובעיקר את המשפט “I only see my goals, I don't believe in failure", ורק אז אבא שלי הסכים לרשום אותי לתוכנית. אבל מכאן זה "לא הלך חלק" כמו בחלום. כבר באודישן התעוררה לה בעיה שאיימה על השתתפותי בתוכנית – הרצון להגשים את החלום היה חזק עבורי מהקושי, בראשי ראיתי את עצמי בטלוויזיה כשכל החברים והמשפחה לצידי וזה נתן לי מוטיבציה להתגבר. תמיד תצוץ לה בעיה, בדיוק כמו שממש לפני כל הופעה אני מתרגש וחושב האם הקהל ישתף פעולה? האם אוכל לבצע את האפקטים שלי? האם הקהל יצא מרוצה? ייהנה?

כדי להגשים חלום יש להקיף את עצמך באנשים מקצועיים שנסחפים אחריך אחרי החלומות שלך. אין פשרות, מה שעושים - עושים הכי טוב.

המציאות מוכיחה שבהחלט כן! היום אני ממלא אולמות, הופעתי כבר בפני יותר מ- 3000 איש במרכז הקונגרסים, מעל במות בארץ ובעולם, בעברית ובאנגלית. העברתי את ההרצאה שלי אפילו למורי בית הספר שלי.בחודש הבא אני הולך להופיע בפני קהל של מאמנים, מטפלים ומגשרים. הכנס של גומא מהווה עבורי נקודת ציון בדרך אל החלום. לעמוד על במה מול 400 איש, לדבר על הגשמת חלומות, על קבלת החלטה מנצחת, על הקשיים שבדרך ועל האהבה שלי לאומנות החושים.

לרכישת כרטיסים לכנס השנתי של גומא הקליקו כאן>> http://bit.ly/35ZFwic

בימים אלו אני עובד על מופע חדש שיצא בתחילת שנה הבאה. יש לי אודישנים בארץ ובחו"ל ואני מבצע לא מעט הופעות בכל חודש. אחת למספר הופעות אני מופיע בהתנדבות, בד"כ לילדים חולים או חיילים. חשוב לי להגיד, יש לי משפחה תומכת, סוכנות מדהימה – Sarit&lorense, מנחה מקצועי אלוף – אליאן אגיאן ואשת יח"צ מהשורה הראשונה- אורית שרף. והכל מתוך הבנה שכדי להגשים חלום יש להקיף את עצמך באנשים מקצועיים שנסחפים איתי אחרי החלומות שלי. אין פשרות, מה שעושים- עושים הכי טוב. בלי העזרה שלהם היה לי הרבה יותר קשה להגשים את החלום - אבל אל תתבלבלו, עדיין הייתי מצליח!

חשוב לי לסיים במילים איתם אני מסיים כל הופעה שלי – "תחשבו מחשבות טובות- אתם אף פעם לא יודעים מי קורא לכם אותם... אולי אני?"
נבו אבוטבול
למאמרים נוספים