כניסת מאמני ומגשרי גומא
שם משתמש:   
סיסמא:
חייגו עכשיו: 1-800-366-116
בית ספר למאמנים | בית ספר לאימון | גומא
 

שירותי אימון

מחלקת האימון בגומא, פועלת מזה עשור ומעניקה שירותי אימון במגוון דרכים. גומא מהווה בית ספר לאימון מוביל בתחומו אשר הכשיר עד היום אלפי מאמנים על מגוון ההתמחויות שלהם בשוק. טוביי בוגרינו "מאומצים" על ידינו והופכים לצוות המוביל של גומא בארגונים ובליווי תהליכים מול לקוחות בציבור הרחב. צוות בית סםר למאמנים של גומא הם מאמנים שהוכשרו על ידו, ע"פ הגישה המשלבת. כולם עם ניסיון של לפחות 300 שעות אימון מתמחים בתחומם ועם ניסיון של פעילות בסקטור אותו הם מנחים מעבר להכשרה האימונית.


להלן בקצרה, פרטים על התהליכים השונים שגומא מעניקה במסגרת בית הספר לאימון:

אימון לצמיחה אישית - כולנו רוצים ללמוד לחיות את הרגע אך לא כסיסמא אלא באמת... כולנו רוצים להרגיש שלמות פנימית וביטחון, להפסיק את המחשבות הטורדניות של מה יהיה ואיך יהיה .. כולנו רוצים להתחבר לעצמנו ולבחור מתוך התחברות זו. אך חיי היום יום מנתבים אותנו בנתיבים שבהם לא תמיד בחרנו ויוצרים מצב בו יש פער בין מה שהיינו רוצים עבור עצמנו למצב הקיים. התהליך אותו תרכשו בבית ספר לאימון יסייע לכם לעצור לרגע ולהתבונן על חייכם, לבדוק מי אתם, מי הייתם רוצים להיות, ובמלים אימוניות, מהם הערכים שלכם, ומה התמונה העתידית המיטבית שבה הייתם בוחרים. נבדוק יחדיו מהם הכוחות והעוצמות שלנו ומה מעקב אותנו מלעשות שינוי משמעותי בחיינו, להתחבר אל מקורות האנרגיה והמשאבים הפנימיים,לאתר דפוסים והרגלים מכשילים ולהחליף אותם ביכולות ובכישורי חיים מעצימים ולבסוף לעשות את ההבדל בחיינו, לצאת לדרך חדשה שתבחר על ידיכם.

אימון קשב וריכוז
 – הפרעת קשב וריכוז  ADHD הינה למעשה אוסף של מאפיינים או התנהגויות שהן אנושיות ורגילות, אך במינונים גדולים יותר. כתוצאה מכך נצפים קשיים בביצוע בתפקוד היומיומי, קושי בהקשבה, קושי בדחיית סיפוקים, היפר אקטיביות, קושי בניהול זמן ובהתארגנות, אימפולסיביות שעלול לגרוםל לקושי ברכישת חברים ובהשתלבות בקבוצה. קשיים אלה מייצרים אצל האדם דימוי עצמי נמוך, חוסר אהבה עצמית וקושי לפתח מערכות יחסים ארוכות תווך. אנו מאמינים כי בכל אדם הסובל מבעיית ADHD יש מגוון של איכויות ויכולות היכולות לסייע בידו אם יכירם ויפעל להבליטם. ולכן בתהליך שאנו מלמדים בבית ספר למאמנים רואים חשיבות רבה בשלב הראשוני גם בהעצמה של המתאמן. בשלב הבא נייצר ביחד עם המתאמן כלים להתמודדות עם הקשיים התפקודים בעיקר, שיאפשרו לו לקבל החלטות נכונות יותר עבורו ולפתח כישורי חיים מתוך חוויה חיובית ומעצימה. 

אימון מתבגרים – גיל ההתבגרות מתחיל כבר בגיל 10 ובמקומות רבים בספרות מצוין כי מסתיים רק בגיל 30 . בגיל זה נדרש הנער/ה ו/או הבוגר/ת בתחילת דרכו להתמודד עם דילמות וקשיים רבים . לא פעם בגיל זה קיימים קונפליקטים רבים פנימיים הקשורים להתפתחות המינית, לרצון בזוגיות, להבניית ועיצוב האישיות לקראת הבגרות. כמו כן קיימים קונפליקטים רבים בין אישיים - עם ההורים, דמויות סמכות שונות, כגון - בבי"ס, בתנועת הנוער, בעבודה, עם קבוצת השווים, עם בן/ת זוג. קונפליקטים אלה קשים לניהול לאור הרעש הפנימי שצוין לעיל. בשנים האחרונות נמצא האימון ככלי ממקד עבור קהל יעד זה, ככזה המסייע להם להתמודד עם האתגרים השונים. האימון מהיותו תהליך קצר, ממוקד ומשימתי, מקל על העבודה עם המתבגרים ומאפשר להם מחד להתמודד עם האתגרים העומדים בפניהם ומאידך לערוך שינויים המבוקשים על ידם. 

אימון משפחתי – המרקם המשפחתי מורכב ממערכות יחסים רבות, בניהן: מערכת היחסים בין הורה לילדיו, מערכת יחסים בין אחים, מערכת יחסים בין האשה לחמותה ובין הבעל לחמתו ומערכת יחסים שנוצרה כתוצאה מהאריג המשפחתי בכללותו. בתהליכי אימון משפחתי הנלמדים בבית ספר לאימון אנו מסייעים למתאמן בהתמודדות עם המארג המורכב אשר נקרא ״משפחה״  ויעניק כלים לשיפור התפקוד המשפחתי ולשדרוג היחסים והתקשורת במשפחה, כגון:חזון משפחתי, סגנונות ניהול משפחתי, דחוף וחשוב במשפחה, 10 מימדים של הקשבה, מפגש משפחתי, פרויקט משפחתי ועוד.. 

אימון לקריירה – רוב האנשים זקוקים כיום לעבוד ע"מ להתפרנס, אך כמה מהם באמת מנהלים קריירה? כמה מהם נמצאים במקום העבודה שמאפשר להם הגשמה עצמית, מימוש פוטנציאל, סקרנות וצמיחה אישית? אימון לקריירה נועד עבור אותם אנשים שרואים במקום עבודתם כמקום שאינו עונה רק על הצורך בפרנסה. תהליך האימון לקריירה יאפשר למתאמן לבחון האם הוא נמצא במקום העונה על הצרכים שלו מעבר לפרנסה, האם במקום עבודתו הוא ממש את יכוליות ובא לידי ביטוי, יסייע בידיו  לבחון  האם הגיע למיצוי/שחיקה וזה הזמן לבחון חלופות מקצועיות, תפקיד או ארגון חדש, האם הוא בתפקיד או זקוק למיומנויות ניהול אישי. אימון לקריירה יאפשר לכם להיות אלו שיובילו ויתכננו את הקריירה המתאימה לכם ולא להיות מובלים. אימון לקריירה יאפשר לכם להגיע להישגים בתחום הקריירה ולהפיק מעצמכם הרבה יותר.

אימון זוגי – לאחר החופה והחתונה מוטלת על בני הזוג עבודה רבה בבניית התא המשפחתי שהקימו , לא פעם נוצרים אי הבנות, נאגר תסכול וזוגות רבים חשים כי אבדו את "הדבק" שחיבר אותם כשנפגשו.באימון אנו מבינים כי לשני אנשים שונים החברו יחד למערכת יחסים יש פוטנציאל טבעי לאי הבנות ולפערים תפיסתיים לגבי זוגיות כי הרי הם גדלו בבתים נפרדים, חוו חוויות מעצבות שונות ומכאן שתפיסת המציאות שלהן היא נפרדת למרות האהבה הגדולה. בתהליך אימון זוגי אנו מובילים תהליכים אשר יסייעו לזוגות במשבר ו/או לזוגות המעוניינים לשפר את התקשורת הזוגית שלהם.התכנית בבית ספר למאמנים הינה אינטגרטיבית: מתחומי האימון, הגישור,כלים ותפיסות משיטת האימגו, גישת ד"ר שנארש, הקרוסיבל סנטר, תפיסות מהיהדות, הקניית מושגי עומק ומגוון כלים לשיפור הזוגיות ולהתמודדות עם משברים

אימון לתזונה נכונה ואורח חיים בריא –  אנשים רבים ובניהם אנשים מוצלחים ובעלי יכולות גבוהות מתקשים לייצר אורח חיים בריא. אורח חיים בריא מתאפיין בתזונה נכונה, שילוב פעילות גופנית, ניהול מצבי לחץ וכו.באימון לתזונה נכונה ואורח חיים בריא המתאמן עובר תהליך של הכרת העוצמות שלו ומשם לומד להשתמש באותם הכלים הקיימים באישיותו ליצירת אורח חיים בריא ותזונה נכונה. בשונה מתהליכים מול תזונאית או דיאטנית, בתהליך האימוני אנו לוקחים שלב אחד לאחור וחוקרים את אישיותו של המתאמן והפרדיגמות המעכבות שלו בנושאים הללו. ולאחר שקיימת עבורו התבהרות בנושא אנו בונים לו תוכנית ייחודית המתאימה לאישיותו. 

 

 

 
priv
next