כניסת מאמני ומגשרי גומא
שם משתמש:   
סיסמא:
חייגו עכשיו: 1-800-366-116
קהילת גומא       
פאיה רינגלר | פאיה רינגלר קהילת המאמנים של גומא - אימון אישי
פאיה רינגלר
להזמנת פגישת היכרות לחץ כאן
 

פאיה רינגלר

מאמנת אישית


 

מאמנת אישית ומנחת קבוצות בשילוב אמנויות

 

שמי פאיה רינגלר, מאמנת אישית ומנחת קבוצות בשילוב אמנויות. את הכשרתי כמאמנת רכשתי בגומא - המרכז הישראלי לגישור ואימון וחברה בקהילת המאמנים של גומא. עד לפני כעשר שנים חיי סובבו סביב מוסיקה, עיצוב, אסטטיקה ובמקביל חיפוש מתמיד אחר משמעותיות שיכולות לצקת תכנים אחרים לחיי. למדתי מוסיקולוגיה ועסקתי בהוראת מוסיקה, למדתי עיצוב אדריכלי ועיצבתי בתים, למדתי עיצוב גרפי ותכשיטנות ואף עיצבתי תכשיטים...

כאמור לפני כעשר שנים אני חישבתי את מסלולי מחדש והחלטתי ללמוד מדעי החברה באוניברסיטת בר-אילן, המשכתי ללימודי תואר שני במגדר ואומנויות באוניברסיטת לסלי ובאותה מסגרת למדתי במסלול הנחיית קבוצות.

באותה תקופת זמן נפלה בחלקי הזכות להצטרף כמנטורית במסגרת ההתנדבותית בעמותת 'רוח נשית' שמקדמת נשים נפגעות אלימות לעצמאות כלכלית. אני מלווה נשים שחוו גיהינום, עזבו מקלט לנשים מוכות עם הילדים, אשר למרות הכול, הצליחו ומצליחות אותן הנשים באפיסת הכוחות שלהן ותעצומות הנפש שלהן לקום על הרגליים, להזדקף, להישיר מבט למציאות המורכבת והלא פשוטה. ניתנה לי הזכות לסייע לנשים לייצר יש מאין ותוך כדי ליווי גם להבין שזהו ייעודי האמיתי בחיים, להתחבר לכל אדם ואדם באמצעות ההקשבה, ההכלה והאמפטיה.

"הקשבה היא אחת מהיסודות הבסיסיים של הכניסה לתוך מקדשו של אלוהים. הקשבה משמותה פסיביות. הקשבה משמעותה לשכוח את עצמך לגמרי – אז אתה יכול להקשיב. כשאתה מקשיב קשב רב למישהו, אתה שוכח את עצמך. אם אינך יכול לשכוח את עצמך, אתה לעולם אינך מקשיב." (דבריו של המדריך הרוחני אושו)

בעברי חוויתי עליות ומורדות בחיי האישיים, הדבר אשר היה הכי מתיש, קשה ומעייף בסוף השתלם, נולדה לי בת לאחר שנים מספר של טיפולי פוריות. לאחר מסע זה אשר היווה חלק בלתי נפרד מחיי גיליתי שהקלישאה "אין דבר העומד בפני הרצון" היא אכן אמיתית, ולכן אני מאמינה כי כל דבר אשר נרצה , נוכל להשיגו.

תקופת הניסיונות להרות מאופיינת בהתמודדויות רבות וההתעסקות בנושא לוקחת ממך הרבה אנרגיות. ההתמודדות עם הטלטלות בין תקוות לייאוש, התהייה האם לשתף את הסביבה במה שעובר עליך, ומסביבך - נדמה  כאילו כ-ו-ל-ן בהריון...

כיום בחברה יש לא מעט נשים אשר עוברות טיפולי פוריות ומחפשות אוזן קשבת ולכן אני כאן. אני האוזן הקשבת שחיפשתן, החוזק שחסר, החיוך והחיבוק החם.

ולכן אני מזמינה אתכן לעבור אימון יחד איתי ואף לתרום לכן מהידע המקצועי שצברתי ומניסיוני האישי. מבטיחה לכן שצפוי לנו תהליך של התעצמות וגילוי החוזק האישי הקיים בכל אחת ואחת.

 

 

קבלת קהל: אשקלון והסביבה

קהל היעד: נשים אשר מעוניינות להעצים עצמן מבחינה אישית ו/ נשים העוברות תהליך של טיפולי פוריות.

תינתן עדיפות לגרים באזור אשקלון והסביבה.

טלפון: 0505680528

דוא"ל:rpaya@netvision.net.il