כניסת מאמני ומגשרי גומא
שם משתמש:   
סיסמא:
חייגו עכשיו: 1-800-366-116
קהילת גומא       
דנה פרנס | דנה פרנס קהילת המאמנים של גומא - אימון אישי
דנה פרנס
להזמנת פגישת היכרות לחץ כאן
 

דנה פרנס

עו"ד, מגשרת


  • דנה פרנס, עורכת דין ומגשרת מוסמכת בגישור משפחתי ועסקי.
  • מגשרת בשפות עברית, אנגלית וצרפתית
  • מדריכת טרילותרפיה

 

שפות אם: אנגלית וצרפתית

רקע:

לאחר שנים בהם עסקתי בתחומים מסחריים, ובתפקיד עוזרת השגריר לאונסק''ו (סוכנות האו''ם), השתתפתי במו''מ מרובי צדדים לניסוח החלטות בנושא מורשת עולמית, חזרתי למקום המקצועי, בו הרגשתי הכי טבעי בתפקידי כמגשרת. הוכשרתי כמגשרת במוסד הארצי לגישור של לשכת עורכי הדין (קורס בסיסי, פרקטיקום וקורס בגישור משפחתי) וכמו כן עברתי פרקטיקום נוסף בגומא. מעבר לכך, עברתי הכשרה לגירושין בשיתוף פעולה (Collaborative Divorce) המוכרת על ידי ה-IACP ולגישור בין דורי.

בנוסף להכשרה הפורמלית שלי כמגשרת, עוברת השתלמויות רבות בתחום המקצועי של הגישור, התחום המשפטי וגם התחום הטיפולי ובין היתר בקורסים הבאים:

 

  • קורס מו''מ בתנאי מורכבות, המכון להשתלמות עו''ד באוניברסיטת תל אביב, מאי 2017  
  • הכשרה בגירושין בשיתוף פעולה (Collaborative Divorce).
  • קורס משפט וטיפול, המכללה למנהל.
  • הכשרה בגישור בין דורי, האגודה הישראלית לגישור.

 

תחומי הגישור בהם אני עוסקת הם:

 

גישור משפחתי בין בני זוג, (שלום בית/גירושין והסכמי ממון), גישור בין דורי, גישור עסקי, גישור בדיני עבודה, גישור קהילתי וגישור למשפחות חדשות (הורות משותפת למי שאינם בני זוג).

  

דוברת אנגלית וצרפתית שפות אם ובעלת רקע תרבותי בהתאם ומגשרת בשפות אלו.

 

תהליכי הגישור אותם מנחה ייחודיים בכך שמגיעה משני עולמות, העסקי והטיפולי. עורכת דין במקצועי, אך מטפלת בנשמתי. מגשרת בצורה תהליכית והבנת מכלול ההיבטים הפסיכולוגים, הסוציאלים והקוגנטיבים של הצדדים. מנחה את הצדדים בתהליך, שבו מגיעים לפתרון המתאים ביותר עבורם, המנוסח בהסכם הצופה פני עתיד והמאפשר להם לחיות לאורו.

 

האני מאמין שלי

אני אוהבת אנשים ומאמינה ביכולתם להגיע לפתרונות הטובים ביותר עבור עצמם, בעיתות קושי ומשבר. לעיתים, יש צורך בתהליך, בזמן או בהתעלות הצדדים מעל לחסמים פסיכולוגים, אך התוצאה שווה את הסבלנות. כמגשרת תהליכית, אני רואה בתפקידי מחד את האחריות הגדולה המוטלת עליי לעבור עם הצדדים את התהליך וכל העת להאיר עבורם את המשותף ביניהם. מאידך, אני מרגישה סיפוק גדול, בשעה בה מגיעים לתוצאות המיטיבות עם הצדדים.

תפיסת עולמי "הוליסטית", כלומר שאני מעוניינת להיטיב עם הצדדים גם כפרטים וגם בראייה מערכתית, כך שהשפעות ההסכם ביניהם על גורמים אחרים (צדי ג') יהיו חיוביים, בבחינת "טוב מביא טוב".  

רח' יהושע בן נון 17, תל-אביב 6264317  

 dannaparnes@gmail.com     

נייד: 054-4897511