כניסת מאמני ומגשרי גומא
שם משתמש:   
סיסמא:
חייגו עכשיו: 1-800-366-116
גומא - מרכז גישור ואימון אישי - שרותי אימון ומרכז גישור
 

אימון וגישות לפרטיים

גומא הפועלת כבי"ס המסמיך מגשרים ומאמנים למעלה מעשור, בוחרת את טובי בוגריה ומנחיה לצוות המעניק שירותי אימון וגישור למגוון אוכלוסיות. להלן מגוון השירותים שאנו מעניקים לציבור הרחב:


בתחום האימון:

המאמנים של גומא הם מאמנים שהוכשרו על ידה, ע"פ הגישה המשלבת. כולם עם ניסיון של לפחות 300 שעות אימון מתמחים בתחומם ועם ניסיון של פעילות בסקטור אותו הם מנחים מעבר להכשרה האימונית.

אימון קשב וריכוז – הפרעת קשב וריכוז  ADHD הינה למעשה אוסף של מאפיינים או התנהגויות שהן אנושיות ורגילות, אך במינונים גדולים יותר. כתוצאה מכך נצפים קשיים בביצוע בתפקוד היומיומי, קושי בהקשבה, קושי בדחיית סיפוקים, היפר אקטיביות, קושי בניהול זמן ובהתארגנות, אימפולסיביות שעלול לגרוםל לקושי ברכישת חברים ובהשתלבות בקבוצה. קשיים אלה מייצרים אצל האדם דימוי עצמי נמוך, חוסר אהבה עצמית וקושי לפתח מערכות יחסים ארוכות תווך. אנו מאמינים כי בכל אדם הסובל מבעיית ADHD יש מגוון של איכויות ויכולות היכולות לסייע בידו אם יכירם ויפעל להבליטם. ולכן אנו בתהליך האימוני רואים חשיבות רבה בשלב הראשוני גם בהעצמה של המתאמן. בשלב הבא נייצר ביחד עם המתאמן כלים להתמודדות עם הקשיים התפקודים בעיקר, שיאפשרו לו לקבל החלטות נכונות יותר עבורו ולפתח כישורי חיים מתוך חוויה חיובית ומעצימה. (לתיאום פגישת היכרות ולמידע נוסף – לחץ כאן)

אימון מתבגרים – גיל ההתבגרות מתחיל כבר בגיל 10 ובמקומות רבים בספרות מצוין כי מסתיים רק בגיל 30 . בגיל זה נדרש הנער/ה ו/או הבוגר/ת בתחילת דרכו להתמודד עם דילמות וקשיים רבים . לא פעם בגיל זה קיימים קונפליקטים רבים פנימיים הקשורים להתפתחות המינית, לרצון בזוגיות, להבניית ועיצוב האישיות לקראת הבגרות. כמו כן קיימים קונפליקטים רבים בין אישיים - עם ההורים, דמויות סמכות שונות, כגון - בבי"ס, בתנועת הנוער, בעבודה, עם קבוצת השווים, עם בן/ת זוג. קונפליקטים אלה קשים לניהול לאור הרעש הפנימי שצוין לעיל. בשנים האחרונות נמצא האימון ככלי ממקד עבור קהל יעד זה, ככזה המסייע להם להתמודד עם האתגרים השונים. האימון מהיותו תהליךקצר, ממוקד ומשימתי, מקל על העבודה עם המתבגרים ומאפשר להם מחד להתמודד עם האתגרים העומדים בפניהם ומאידך לערוך שינויים המבוקשים על ידם. (לתיאום פגישת היכרות ולמידע נוסף – לחץ כאן)

אימון משפחתי – המרקם המשפחתי מורכב ממערכות יחסים רבות, בניהן: מערכת היחסים בין הורה לילדיו, מערכת יחסים בין אחים, מערכת יחסים בין האשה לחמותה ובין הבעל לחמתו ומערכת יחסים שנוצרה כתוצאה מהאריג המשפחתי בכללותו. בתהליכי האימון המשפחתיים אנו מסייעים למתאמן  בהתמודדות עם המארג המורכב אשר נקרא ״משפחה״  ויעניק כלים לשיפור התפקוד המשפחתי ולשדרוג היחסים והתקשורת במשפחה, כגון:חזון משפחתי, סגנונות ניהול משפחתי, דחוף וחשוב במשפחה, 10 מימדים של הקשבה, מפגש משפחתי, פרויקט משפחתי ועוד.. (לתיאום פגישת היכרות ולמידע נוסף – לחץ כאן)

אימון לקריירה – רוב האנשים זקוקים כיום לעבוד ע"מ להתפרנס, אך כמה מהם באמת מנהלים קריירה? כמה מהם נמצאים במקום העבודה שמאפשר להם הגשמה עצמית, מימוש פוטנציאל, סקרנות וצמיחה אישית? אימון לקריירה נועד עבור אותם אנשים שרואים במקום עבודתם כמקום שאינו עונה רק על הצורך בפרנסה. תהליך האימון לקריירה יאפשר למתאמן לבחון האם הוא נמצא במקום העונה על הצרכים שלו מעבר לפרנסה, האם במקום עבודתו הוא ממש את יכוליות ובא לידי ביטוי, יסייע בידיו  לבחון  האם הגיע למיצוי/שחיקה וזה הזמן לבחון חלופות מקצועיות, תפקיד או ארגון חדש, האם הוא בתפקיד או זקוק למיומנויות ניהול אישי. אימון לקריירה יאפשר לכם להיות אלו שיובילו ויתכננו את הקריירה המתאימה לכם ולא להיות מובלים. אימון לקריירה יאפשר לכם להגיע להישגים בתחום הקריירה ולהפיק מעצמכם הרבה יותר. (לתיאום פגישת היכרות ולמידע נוסף – לחץ כאן)
 

אימון זוגי – לאחר החופה והחתונה מוטלת על בני הזוג עבודה רבה בבניית התא המשפחתי שהקימו , לא פעם נוצרים אי הבנות, נאגר תסכול וזוגות רבים חשים כי אבדו את "הדבק" שחיבר אותם כשנפגשו.באימון אנו מבינים כי לשני אנשים שונים החברו יחד למערכת יחסים יש פוטנציאל טבעי לאי הבנות ולפערים תפיסתיים לגבי זוגיות כי הרי הם גדלו בבתים נפרדים, חוו חוויות מעצבות שונות ומכאן שתפיסת המציאות שלהן היא נפרדת למרות האהבה הגדולה. במתהליך אימון זוגי אנו מובילים תהליכים אשר יסייעו לזוגות במשבר ו/או לזוגות המעוניינים לשפר את התקשורת הזוגית שלהם.התכנית הינה אינטגרטיבית: מתחומי האימון, הגישור,כלים ותפיסות משיטת האימגו, גישת ד"ר שנארש, הקרוסיבל סנטר, תפיסות מהיהדות, הקניית מושגי עומק ומגוון כלים לשיפור הזוגיות ולהתמודדות עם משברים(לתיאום פגישת היכרות ולמידע נוסף – לחץ כאן)

אימון לתזונה נכונה ואורח חיים בריא –  אנשים רבים ובניהם אנשים מוצלחים ובעלי יכולות גבוהות מתקשים לייצר אורח חיים בריא. אורח חיים בריא מתאפיין בתזונה נכונה, שילוב פעילות גופנית, ניהול מצבי לחץ וכו.באימון לתזונה נכונה ואורח חיים בריא המתאמן עובר תהליך של הכרת העוצמות שלו ומשם לומד להשתמש באותם הכלים הקיימים באישיותו ליצירת אורח חיים בריא ותזונה נכונה. בשונה מתהליכים מול תזונאית או דיאטנית, בתהליך האימוני אנו לוקחים שלב אחד לאחור וחוקרים את אישיותו של המתאמן והפרדיגמות המעכבות שלו בנושאים הללו. ולאחר שקיימת עבורו התבהרות בנושא אנו בונים לו תוכנית ייחודית המתאימה לאישיותו. (לתיאום פגישת היכרות ולמידע נוסף – לחץ כאן)


בתחום הגישור:

גישור בסכסוך בין שכנים – בחירת הבית שלנו הינו אחד ממפעלי החיים הגדולים של האדם בתרבות המערבית. בשונה מהעבר שאנשים בנו את ביתם במרחקים גדולים משכניהם, היום אנשים רבים בוחרים לבנות את ביתם כחלק מבניין דירות משותף. כתוצאה מכך, נוצר מצב שאנו לא יכולים לבחור את השכנים שלנו, את דרך חייהם, את סולם הערכים שלהם ואת אופי התקשורת שיהיה במבנה המגורים. כתוצאה מכך, לא פעם נוצר קונפליקט המוביל לסכסוך בין שכנים. הגישור הינו כלי המוביל לפתרון הסכסוך דרך הבנת האינטרסים המנוגדים בין השכנים ויצירת הסכם הבנות המכיל בתוכו את הצרכים של כל אחד מהדיירים במבנה המשותף. אנשים באופן טבעי פונים לבית משפט, מה שמחריף ומגדיל את הסכסוך ומייצר לרוב הגעה חוזרת על רקע של בעיה נוספת. הגישור הביא בשורה חדשה לשוק ורבים המודעים אליו בוחרים בו. אנו מציעים באמצעות גישור לייצר שפה משותפת במקום שיש בו פערים וחוסר תקשורת ולייצר "שלום" בין השכנים והרמוניה מה שיוסיף המון לאוירה היומיומית ולשביעות הרצון של כל אחד מבני הבית. (לתיאום פגישת היכרות ולמידע נוסף – לחץ כאן)

גישור בסכסוך שותפים /חברים  - אנשים רבים בעלי יוזמה ומעוף בוחרים לא פעם להרים פרויקטים בשיתוף אנשים נוספים. השיקולים לכך רבים. הקטנת הסיכון הכלכלי, הכיף בליזום יחדיו, הצלחה משותפת, שילוב של יכולות שונות בין אנשים שונים המוביל ליוזמה טובה יותר . אמנם לא פעם המקום ההתחלתי הזה משתנה למאבק והופך לסכסוך על רקע אינטרסים מנוגדים בתחומים שונים.בתהליך הגישור אנו נדאג בתוך המפגש בין אותם שותפים להחזיר אותם לנקודת ההתחלה שבה היה אמון ורצון עז להצליח יחד ומשם נגיע גם לחוסר ההבנות ולקשיים שהתפתחו כתוצאה מניגוד האינטרסים. תהליך הגישור מציע הזדמנות חדשה להצליח בשותפות או לסיים אותה בדרכי נועם ללא מאבק בין כותלי בית המשפט והחרבת כל העשייה המשותפת המובילה לעוגמת נפש לכל הצדדים המעורבים(לתיאום פגישת היכרות ולמידע נוסף – לחץ כאן)

גישור משפחתי – התא המשפחתי הינו מקור לצמיחה ובטחון. אולם, משברים רבים, מסוגים שונים ומגוונים, פוקדים אותו מעת לעת.עם עליית שעור הגירושין בישראל, נחשפים יותר ויותר בני זוג וילדיהם לקשיים וטלטלות רגשיים וכלכליים, ולקונפליקטים המאפיינים תקופה זו. גישור לגירושין מאפשר לבני הזוג לקבל החלטות משותפות על סיום הקשר הזוגי ביניהם והמשך הקשר ההורי, בדרך המותאמת למצבם הרגשי, יכולותיהם הכלכליות ותוך התחשבות בצרכיהם וצרכי ילדיהם(לתיאום פגישת היכרות ולמידע נוסף – לחץ כאן)

 
priv
next