כניסת מאמני ומגשרי גומא
שם משתמש:   
סיסמא:
חייגו עכשיו: 1-800-366-116
מרכז תוכן       
גומא - מרכז גישור ואימון אישי - מרכז תוכן
 

ביטחון וצמיחה מתוך שייכות

הדר זוהר – מאמנת ומנהלת קהילת המאמנים של גומא / 2014-11-15

האדם הוא יצור חברתי והשתייכות לקהילה היא צורך בסיסי עבורו. עצם ההשתייכות מקלה ומפיגה את תחושת הבדידות, תורמת לתחושת העצמה, ביטחון, צמיחה וחשיבות אישית. אדם השייך לקבוצה מרגיש שיש לו על מי להישען, עם מי להתייעץ, לחלוק ולהתפתח.

 לפני למעלה מחמש שנים עבדתי בתפקידי ניהול שונים בשוק ההון – הייתי שכירה ושייכת לקבוצות רבות (ארגון, מחלקה, קולגות וכו) ובעקבות שינוי שבחרתי לעשות בחיי ולהיות מאמנת, הפכתי עצמאית שמאוד אוהבת את עבודתה, מרגישה משמעותית ועושה הבדל בחייהם של אנשים, אך באותה עת הרגשתי צורך ממשי בהשתייכות, צורך שלא קיבל מענה באופן שרציתי. חיפשתי קבוצות עמיתים, קבוצות הדרכה, קורסים שונים ללימוד, העמקה והתפתחות וסדנאות לשיווק וליצירת קהל לקוחות. הייתי צמאה להרגיש חלק, להתפתח עם קבוצה ולהיות שייכת. אומנם כל אחת מהקבוצות שמצאתי ואליהן אני שייכת נותנת מענה מסוים, אך המענה הוא חלקי ולא הוליסטי ושלם כמו שחלמתי שיהיה.

אין ספק שאדם השייך לקבוצה שהיא גם סביבה תומכת ומפרה וגם מקדמת ותורמת להתפתחות העסקית שלו, יכול להגיע למיצוי מלוא הפוטנציאל האישי והעסקי. רבות דובר על חשיבות הקבוצה, על התרומה שלה ועל עוצמתה ואין ספק שכעצמאים ובעיקר במקצוע האימון שכל כולו נתינה וקידום האחר, הצורך שלנו בשייכות לקבוצה גבוה מאוד.

גומא השכילה לראות את הצורך והצימאון הקיים בשוק לקהילה חזקה ומקדמת, מעצימה ומעשירה והחליטה להרים את הכפפה ובימים אלו אני מקימה באהבה גדולה את קהילת המאמנים של גומא, שתהווה בית לכל מאמן שרוצה להתפרנס מהאימון, לצמוח, להתפתח וכמובן להרגיש שייך!!  פעילות הקהילה תיתן מענה לכלל הצרכים של מאמנים בהיבט האישי, מקצועי ועיסקי.

בנימה אישית - אני רואה בקהילת המאמנים שליחות גדולה, והזדמנות לתרום לתחום שאני כה מאמינה בו ואוהבת.

חשוב לי שפעילות הקהילה תיתן ערך אדיר לכל אחד מהחברים בה. התכנים שיועברו והמרצים שייבחרו יהיו מקצועיים ומהשורה הראשונה בתחומם.

ערב הפתיחה יתקיים בתאריך 29/12/2014 בשעה 20:00 בבית גומא בכפר הירוק.

מחכה לראותכם!

שלכם,

הדר זוהר - מאמנת אישית

מנהלת קהילת המאמנים

054-6750808