כניסת מאמני ומגשרי גומא
שם משתמש:   
סיסמא:
חייגו עכשיו: 1-800-366-116
קורסים        קורסים באימון       
מודל הגישה המשלבת - קורס אימון אישי בגומא
 

קורס אימון בגישה המשלבת - מודל האימון של גומא


קורס אימון אישי בגומא במודל הגישה המשלבת

קורס אימון אישי בגומא מוכר על ידי לשכת המאמנים, ביה"ס המוביל בישראל במקצועות האימון מזה שמונה שנים, מוביל בתחום האימון גישה ייחודית, הגישה המשלבת.

מהי הגישה המשלבת?
הגישה המשלבת מייצרת תהליך ייחודי המחבר בין שני כיוונים נפוצים הנלמדים בקורס אימון -  הגישה המכוונת והגישה המאפשרת.   הגישות נמצאות בשני קצוות רצף  האימון.   הגישה  המכוונת - מכוונת תוצאות ונעזרת בידע ובהדרכה של המאמן הן בבחירת היעד, הן בבחירת הדרך והן בצעדים הנדרשים למימוש המטרה.   גישה זו מתבססת על ניסיונו המקצועי של המאמן ועל סמכותו בקביעת היעדים ודרכי הביצוע. בתהליך כזה, נשען המתאמן על המאמן יותר מאשר על עצמו. הגישה השנייה, הגישה המאפשרת,  שמה דגש על התהליך הפנימי בלבד (רגשות המתאמן, העצמתו, ההתפתחות האישית שלו)  על הידע המוחלט הקיים בידי המתאמן.   תפקידו של המאמן במקרה כזה הוא בעיקר ביצירת פלטפורמה מאפשרת, מכילה ומעצימה. תפיסת העבודה בתהליך כזה היא שהמתאמן יודע ולכן יקבע מה נכון לו בכל שלב, ללא תכנון מוקדם מחייב.

ייחודה של הגישה המשלבת:
היא החיבור בין תפקיד המאמן כמנהל התהליך, כפי שמתקיים בגישה המכוונת, לבין שימת דגש מרבי על אחריותו של המתאמן על תכני התהליך ועל מיקוד בעולמו הפנימי (חוזקות, ערכים, חזון אישי, העצמה ועוד).  גישה כזו שאנו מלמדים בקורס אימון מאחדת את חוזקות שני קצוות הרצף לכדי תהליך אפקטיבי במיוחד המשלב באופן אופטימאלי את הידע, הניסיון, הסמכות וכישורים אישיים של המאמן עם האמונה המלאה בכך שהמתאמן הוא אדם שלם ומלא היודע מה טוב לו ומסוגל להגיע לשם. רק באופן כזה, אנחנו מאמינים בבית ספר למאמנים גומא,  נוכל לייצר תהליכי אימון בעזרתם מגיע המתאמן ליעדים שבחר ויתרה מזו – מפתח מנהיגות פנימית וסל כלים רלוונטי גם ליעדים עתידיים. 

הגישה פותחה ע"י ענת מילנר כהן  - מנהלת אקדמית תחום אימון, גומא


 
priv
next