כניסת מאמני ומגשרי גומא
שם משתמש:   
סיסמא:
חייגו עכשיו: 1-800-366-116
קורסים        קורסים באימון       
קורס אימון אישי - קואצ'ינג (coaching) - מכללת גומא
 

קורס אימון אישי - קואצ'ינג (coaching)

מחלקת האימון בגומא, היא מחלקה ייחודית אשר מובילה את תחום האימון בישראל. מעבר להיותה מחלקה המכשירה אנשים להיות מאמנים מהשורה הראשונה, גומא פיתחה את המודל באימון הנקרא "הגישה המשלבת" והיא בעלת זכויות היוצרים הבלעדיות עליו. מודל זה הוא מודל ייחודי אשר מסייע בבניית התחום ובמיסודו בישראל. המנחים של גומא הם אנשי המקצוע המובילים בתחום זה ובתחומים רבים נוספים. בנוסף, קורס הכשרת המאמנים של גומא מוכר על ידי לשכת המאמנים
לאחר שנים של פעילות זו אנו יכולים להגיד בגאווה גדולה, כי אנו מעניקים לתלמידנו סל כלים שעובד!

מהו אימון אישי - קואצ'ינג (coaching)?

coaching הינו תהליך משותף בו המאמן מאפשר למתאמן להגדיר את חלומו, חזונו ומטרותיו בחיים, לנסח תוכנית פעולה ברת ביצוע ולפעול לפיה להגשמתם.  
אימון אישי coaching – הולך ותופס הכרה בארץ ובעולם כאחת הדרכים האפקטיביות לניהול עצמי ולטיפול במכשולים אישיים העומדים בפניך בכל תחומי החיים: הצלחה בעסקים, התקדמות בעבודה, זוגיות טובה יותר, יצירתיות ועוד.
תהליך האימון מתמקד בחקירה והתבוננות פנימה מחד, ובקביעת יעדים ופעילות מכוונת להשגתם מאידך. לימודי קואצ'ינג מכשירים את המאמן ללוות את המתאמן בתהליך ההתבוננות, מאפשר לו לגלות מהם התשוקות, החלומות, החוזקות והיכולות שלו, מסייע בעיצוב ההזדמנויות העומדות בפניו, ומאפשר לו לבנות נתיב למימוש הפוטנציאל הטמון בו, תוך התמקדות בחוזקות ובהידוק המחוייבות והאחריות שלו לתהליך. 
קורס קואצ'ינג בגומא הוא למעשה קורס אימון המבוצע על פי הגישה המשלבת שפותחה על ידינו. אנו מתייחסים ללימודי אימון אישי, לתלמידנו ולמתאמנים אצלנו כבעלי כוחות וכישורים. אצל המתאמן נמצאות כל התשובות, תפקיד המאמן הוא לדעת לשאול את השאלות הנכונות. באמצעות כלים אימוניים, כגון - שאילת שאלות, בדיקת ערכים, חזון, פרדיגמות ועוד, המאמן מכשיר את הקרקע למתאמן להגדיר את מטרותיו. המתאמן נתפס כזרע שיכול לנבוט ולהפוך לעץ שופע פרי.

את האימון שתרכשו בלימודי הקואצ'ינג ניתן למעשה ליישם בכל תחומי החיים: הפרטי, העסקי, האקדמי, זוגיות, יחסים, קריירה, שיקום ועוד. 
בתחום הפרטי – הפיכת החלום /השאיפה, למציאות ממשית, הכוללת מטרות, יעדים ואסטרטגיות לפעולה. עשיה תוך ליווי צמוד והקניית כלים להמשך ניהול אישי אפקטיבי גם לאחר האימון. 
בתחום הניהולי – מיצוי הפוטנציאל הגלום בכל עובד ועובד בסיוע המנהל, לביצוע המשימות העומדות מולו ולהשגת יעדים בצורה היעילה והאפקטיבית ביותר. 
בתחום העסקי – עוזר האימון לבנית תכנית פעולה להגדלת העסק, לפריצות דרך עסקיות, מעודד יזמות ועוזר ביישום אסטרטגי. 

כבוגר מסלול לימודי אימון אישי וקורס קואצ'ינג של גומא, תוכל להשתמש ביכולות האימון שרכשת על מנת לאמן אנשים אחרים בדרכם להצלחה, ולהפוך את הכשרתך למקצוע תורם ומספק. 


 
 
priv
next