כניסת מאמני ומגשרי גומא
שם משתמש:   
סיסמא:
חייגו עכשיו: 1-800-366-116
גומא - מרכז גישור ואימון אישי - גומא בארגונים
 

גומא בארגונים

גומא הוקמה בשנת 1998 כבית ספר למקצועות הגישור והאימון והכשירה מאז אלפי תלמידים. כמו כן גומא מהווה מרכז אימון וגישור ומספקת את שירותיה למגזר העסקי, הציבורי והמגזר השלישי בישראל וללקוחות פרטיים מזה שנים רבות. מהיותנו בית ספר המוביל בישראל אנו מספקים את האימון והגישור המקצועי, העדכני והרלוונטי ביותר לצרכי השוק. לגומא סגל בכיר של מנחים, מאמנים ומגשרים שנבחרו בקפידה מבין אלפי בוגריה ונותנים את השירות האיכותי ביותר ללקוחותיה

 

בתחילת הדרך, גומא עסקה בתחום הגישור ועקר עבודתה בארגונים כללה העברת קורסים שלמים וסדנאות בתחום הגישור. במרוצת השנים, גומא הרחיבה את תכניה והוסיפה את תכני האימון והפיתוח הארגוני. כמו כן, החלה להביא לידי ביטוי את יכולותיה כגוף שיכול לנהל התערבויות מורכבות בארגונים ולהוביל תהליכים תוך שותפות מלאה עם הארגון ובהתאם לצרכיו.

במהלך השנים גומא השכילה לבחור צוות מנחים ויועצים איכותי ומקצועי. חלק ממוצרינו נעשים בשיתוף פעולה עם חברות שונות בתחומים ייחודים ומגוונים. אנו מאמינים כי שילוב כוחות = יצירת ערך.

כיום לגומא ארסנל רחב של מוצרים ושירותים שונים לארגונים:

  1. אימון בארגונים – התערבויותינו כוללות ליווי ואימון מנהלים, אימון למכירות ושירות, אימון לפרישה, סדנאות וקורסים למנהלים המעניקות כלים אימונים אפקטיביים.
  2. גישור בארגונים – התערבויות במקרים של קונפליקט פנימי בין ממשקים, מנהלים ועובדים, הנהלה וועד עובדים. וכן סדנאות וקורסים למנהלים בנושאי ניהול מו"מ, פתרון קונפליקטים, טיפול בהתנגדויות, שיחות קשות ועוד.
  3. פיתוח ארגוני – הבנייה וליווי של תהליכי שינוי בארגונים ברמת כלל הארגון כגון – שינויים מבנים, שינויים בדרך קבלת ההחלטות, שינויים באקלים התרבותי, וברמת האגף/המחלקה/הצוות הספציפי, כגון – שינויים בתקשורת הבינאישית, שינוי בתהליכי עבודה, בהשגת תפוקות.

חלק מייחודיותנו היא היכולת להוביל תהליכים ארוכי טווח שיאפשרו לכם לייצר את השינוי המבוקש שיביא את התוצאות הרצויות עבור הארגון.

 
priv
next